Krajská soutěž staršího dorostu sk. D 2012/13

25.kolo: České Meziříčí - Velké Poříčí 2:2 (0:2). Szorád z pen., Hanuš
Rozhodčí: Liebisch

24.kolo: Albrechtice - České Meziříčí 3:4 (1:1). Červík 2, Ježek 2
Rozhodčí: Kudláček

23.kolo: Týniště - České Meziříčí 1:2 (1:0). Štěpán Jan 2. ČK: 0:1 (Hanuš Michal)
Rozhodčí: Bednář st.

22.kolo: České Meziříčí - Úpice 2:2 (1:2). Tomášek Jakub 2 (druhá z pen.)

Rozhodčí: Hlavsa

21.kolo: Úpice - České Meziříčí 3:0 (2:0)
Rozhodčí: Andrýs

20.kolo: Velké Poříčí - České Meziříčí 4:1 (2:0). Tomášek Jakub z pen.
Rozhodčí: Ježek Václav

19.kolo: České Meziříčí - Meziměstí/Teplice 1:3 (0:1). Tomášek Jakub
Rozhodčí: Kout

18.kolo: Meziměstí/Teplice - České Meziříčí 3:2 (1:1). Holeček Jiří, Brouček Ondřej

Rozhodčí: OFS Náchod

17.kolo: Janské Lázně - České Meziříčí 2:4 (2:1). Tomášek Jakub 3, Červík
Rozhodčí: Trejbal, OFS Trutnov, OFS Trutnov

16.kolo: České Meziříčí - Janské Lázně 6:1 (4:1). Szorád Vladimír 2, Tomášek Jakub 2, Červík Milan, Brouček Ondřej

Rozhodčí: Bouz

15.kolo: České Meziříčí - Albrechtice 4:3 (2:1). Szorád Vladimír 2, Brouček Ondřej 2

Rozhodčí: Filip

Libor Rind, asistent trenéra: Opět jsme doma ztratili body i když výkon byl lepší než minule. Začali jsme dobře, dali gól na 1:0, ale po hrubé chybě brankáře jsme inkasovali na 1:1. Potom jsme už jen dotahovali. Ve druhé půli jsme zvýšili tlak a to hlavně díky Jarkovskému, který zahrál opět velmi dobře. Ovšem nepřesné výroky hlavního rozhodčího nás brzdili. Vrcholný moment přišel po velmi ostrém zákroku ze zadu na Ševce (poté musel být střídán), místo faulu a karty nechal vhazovat soupeře!!! I přesto si za prohru můžeme sami. Za očekáváním zůstávají hlevně někteří nejzkušenější hráči. Je pouze nanich jak se k výsledkům postaví.

10.kolo: České Meziříčí - Babí 0:4 (0:2)
Rozhodčí: Průša

Libor Rind, asistent trenéra: Zápas se nám vůbec nepovedl. Od začátku jsme se nedostali do tempa, balóny nám odskakovaly a prohrávali jsme spoustu osobních soubojů. Rozhodujicí byla penalta na 2:0. Ve druhém poločase jsme měli dvě vyložené šance, ale bohužel jsme inkasovali na 3:0 a bylo po zápase.

9.kolo: Vamberk/Doudleby - České Meziříčí 10:0 (4:0)
Rozhodčí: Bednář ml.

Libor Rind, asistent trenéra: Zápas se samozřejmě nehodnotí lehce. Z důvodu nemoci a zranění některých hráčů jsme byli nuceni odehrát zápas pouze v 8 lidech! I přesto jsme s domácím mužstvem prvních dvacet minut drželi krok. Po první brance se nám už v hustém dešti nepodařilo nijak domácím vzdorovat.

8.kolo: České Meziříčí - Velké Poříčí 9:1 (4:1). Tomášek Jakub 5, Szorád 3, Havel Patrik z pen.
Rozhodčí: Hlaváč

7.kolo: volný los

6.kolo: Voděrady - České Meziříčí 7:1 (3:1). Tomášek Jakub
Rozhodčí: Stieber

5.kolo: České Meziříčí - Týniště 1:0 (1:0). Szorád
Rozhodčí: Hůlka, Frič

České Meziříčí: Šlor - Kuncl, Jarkovský, Štěpán Jan, Hrudík - Ševc Martin, Brouček, Borecký Jiří, Holeček - Szorák, Nosálek

4.kolo: Albrechtice - České Meziříčí 0:11 (0:3). Tomášek Jakub 4, Szorád 4, Brouček 2, Rýdl

3.kolo: Babí - České Meziříčí 3:2 (3:1). Branky ČM: Borecký Jiří, Tomášek Jakub
Rozhodčí: Hofman

2.kolo: Velké Poříčí - České Meziříčí 3:4 (3:1). Branky ČM: Brouček 2, Tomášek Jakub 2
Rozhodčí: Nožka

1. kolo: České Meziříčí - Doudleby/Vamberk 1:6 (0:3). Branka ČM: Szorád
Rozhodčí: Šmolka, Zloch