Lážně Bělohrad/Miletín - České Meziříčí 4:1 (3:0)

Lážně Bělohrad/Miletín - České Meziříčí 4:1 (3:0). Branka ČM: 59. Sekyra. ŽK: 0:1 (91. Sekyra). ČK: 0:1 (91. Sekyra Martin). Diváků: 53.
Rozhodčí: Šnajdr Michal
České Meziříčí: Bouša Karel - Vlášek, Šoun Michal, Sekyra, Rind Lukáš, Ptáček, Němeček, Myšák, Mikušík, Dyršmíd, Jílek, Bouša Jan, Bastl Adam, Hlavsa Jan, Hoffinger.
České Meziříčí: První poločas se nám vůbec nepovedl. Soupeř proměnil všechna naše zaváhání a zaslouženě vedl. Do druhého poločasu jsme vstoupili se změnou rozestavení a začali jsme si vytvářet šance. Gól na 3:1 nám dal naději na lepší výsledek. Bohužel jsme naše další šance nevyužili a soupeř nás potrestal z brejku. Náš zmar završila úplně zbytečná červená karta za kritiku HR. Za týden zkusíme uhrát body ve Stěžerech a ukončit celkem dobrý podzim.