Lípa nad Orlicí - České Meziříčí 7:3 (4:0)

Lípa nad Orlicí - České Meziříčí 7:3 (4:0). 26. a 80. Mondík David, 10. Rektor, 23. Sikora, 27. Provazník Lukáš, 51. Charvát, 52. Brzokoupil - 50. Fiala Josef, 69. Tomášek Petr, 78. Ježek. ŽK: 0:5 (36. Hrudík Petr, 54. Rezek Jakub, 60. Havel Tomáš, 65. Baše David, 76. Kozák Michal). ČK: 0:0. Diváků: 56.
Lípa nad Orlicí: Hlach Vlastimil - Mondík David, Jedlička Tomáš, Palán Jakub, Rektor Zdeněk (67.Pamánek Martin), Brzokoupil Milan, Tulka Michal (76.Guldán Ladislav), Čepelka Jaroslav (62.Pojezdala Petr), Sikora Tomáš, Provazník Lukáš (80.Horký Jaroslav), Charvát Erik
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský (46. Holeček), Hrudík Petr - Baše David, Rezek, Fiala David, Ježek - Baše Lukáš (46. Tomášek Petr), Tomášek Jakub
Zemánek Jan, trenér Lípy: Další výborný výkon našeho mužstva. Závěr sezony nás zastihl ve velmi dobré formě.Chvílemi zápas zaváněl exhibicí. Mužstvu děkuji za výtečnou jarní část sezony. Důležitým faktorem celého jara byly perfektní výkony matadora Tomáše Jedličky,který svojí radostí z fotbalu nakazil celý tým. Závěrem bych se chtél vrátit k minulému kolu. Velice ocenuji slova kolegy Mazury z Doudleb. Je vidět, že v Opočně to myslí s kultivováním fotbalu opravdu vážně.
Šnajdr Martin, trenér ČM: Jednoznačná výhra domácího týmu, která mohla být daleko vyšší. V prvním poločase jsme podali hanebný výkon,který by nestačil ani na okresní soutěž. Tři šance Lípy v prvních pět minutách byly varováním a po 27. minutách bylo po zápase! Domácí si chvílemi hráli s náma bago. Omluva domácím za tři nesmyslné fauly. Pozitivum ze soboty? Konec sezony, záchrana a rozlučka.