Lukavice - České Meziříčí B 2:2 (1:0). PK: 7:8

Lukavice - České Meziříčí B 2:2 (1:0). PK: 7:8. 39. Kalousek Miroslav, 59. vlastní (Brouček) - 52. Jančura David, 90. Tomášek Jan. ŽK: 2:1 (70. Kalousek Miroslav, 80. Cvejn Miroslav - 55. Hovorka Marek). ČK: 0:0. Diváků: 60.
České Meziříčí B: Krunčík - Vošvrda, Havel Roman, Brouček, Borecký - Tomášek Petr, Tomášek Jan, Hovorka, Kupka Michal (85. Havel Patrik) - Tomášek Jakub (46. Žďárek), Jančura
Tomášek Petr, trenér ČM B: 1. poločas byl celkem vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách. Domácím se však podařilo jít do vedení po nádherné střele do šibenice. Ve 2. poločase jsme již byli lepším týmem, lépe jsme kombinovali a vytvářeli si šance. Podařilo se nám vyrovnat, ale chvíli po té jsme si nešťastně dali vlastní gól. Bojovali jsme až do konce a nakonec se nám podařilo v 90. minutě vyrovnat. V penaltách jsem byli šťastnější a myslím, že si zaslouženě odvážíme 2 body.