Ná: České Meziříčí - Babí 4:0 (1:0)

České Meziříčí - Babí 4:0 (1:0). 4. a 74. Němeček Miroslav, 42. a 62. Jílek Petr.
Rozhodčí: Špaček Ladislav st.
České Meziříčí: Bouša Karel - Bastl Adam, Bouša Jan, Coufal Marek, Jílek Petr, Kleštinec, Mikušík, Myšák, Němeček, Sekyra, Šoun Michal.
Syrůček Petr, trenér ČM: Velice vyrovnaný první poločas nás poslal do kabin s jednobrankovým náskokem. V první půli soupeř několikrát zahrozil hlavně ze střel, které měli dopad před naším brankařem a byli velmi nepříjemné. V tomto případě se ukázal i náš brankař, který podal výborný výkon. V druhé polovině zápasu jsme vycházeli ze stoprocentní obrany a rychlým přechodem do útoku se nám podařil gólový účet ještě navýšit. Velmi mě dnes potěšil náš stoper, který sebral nespočet hrozících balónů a vypomohl i našim krajním obráncům.