Nové Město nad Metují - České Meziříčí 5:1 (2:1)

Nové Město nad Metují - České Meziříčí 5:1 (2:1). Branka ČM: Mazač Robin. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 1:0 (domácí neproměnili). Diváků: 55.
Rozhodčí: Nožka Lukáš
České Meziříčí: Jílek Petr - Vlášek Lukáš, Šoun Michal, Sekyra Martin, Rind Lukáš, Myšák David, Mikušík David, Krivčík Petr, Fiala Daniel, Dyršmíd Dominik, Coufal Marek, Bouša Karel, Bastl Adam, Hoffinger Josef, Mazač Robin.
Slezák Miroslav, trenér ČM: První poločas vyrovnaný, kdy postupem času získali domácí mírnější převahu. A za stavu 1:1 chytil Péťa Jílek penaltu.
Druhý poločas byl dlouhou dobu bez šancí, až se prosadili domácí. A do konce zápasu přidali ještě dvě branky. Dnes jsme fotbalovějšímu soupeři, svými chybami a bezzubou ofenzivou umožnili v klidu vyhrát.