České Meziříčí - Albrechtice 2:0 (0:0)

České Meziříčí - Albrechtice 2:0 (0:0). 70. Provazník (Ježek), 79. Baše Lukáš (Provazník). ŽK: 4:4. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 95.
Rozhodčí: Kalaš, Fišer, Čejchan
Delegát: bez DFA

České Meziříčí: Frynta David - Slánský, Kozák, Tomášek Jan (76. Havel Tomáš), Kupka Aleš - Hovorka (83. Tomášek Petr) - Provazník, Hlavsa (65. Havel Lukáš), Čiháček, Ježek - Baše Lukáš

Albrechtice: Beran - Duha (76. Barták), Velíšek Luděk (80. Hladík), Jaroš, Pavlas, Zamna, Janeček, Velíšek Ondřej, Pinkas, Sršeň, Hořínek

Mikušík Milan, trenér ČM: První poločas jsme pokračovali ve špatném výkonu z minulého utkání. Vázla přesnost v rozehrávce, pohyb a dvě naše stoprocentní gólovky zůstaly nevyužity. Se štěstím jsme ubránili nebezpečné standartky soupeře. Zlepšeným výkonem ve druhém poločase jsme si vypracovali brankové příležitosti, z nichž se nám dvě podařilo proměnit. V dnešním utkání vyhrál šťastnější tým.

Kchop Rostislav, trenér Albrechtic: Hráčům nemám co vytknout, makali, běhali, snažili se, ale gól bychom včera nedali. Hlavně v prvním poločase jsme měli šance. Ve druhé půli se nám přestalo dařit vepředu udržet míč, domácí se tlačili do útoku a bylo otázkou času, kdy vstřelí gól. Vázne nám finální přihrávka a zakončení.