Opočno - České Meziříčí 2:1 (0:1)

Opočno - České Meziříčí 2:1 (0:1). 61. a 68. Vondřejc Milan - 14. Ježek (Hlavsa). ŽK: 2:4 (9. Polák, 34. Přibyl Ondřej - 18. Slánský, 40. Kozák, 41. Krajňák, 59. Hovorka). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 110.
Opočno:
Effenberk – Lukášek, Petr, Čtvrtečka, Šnajdr – Smola, T. Přibyl, Polák, Vondřejc – O. Přibyl (46. Tobiáš), Franc
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek (63. Tomášek Jakub), Hlavsa, Čiháček, Krajňák (46. Hovorka) - Baše Lukáš, Ježek
Jánský Jan, trenér Opočna: Začátek utkání nám nevyšel, po patnácti minutách šli hosté po našem zaváhání do vedení. Do přestávky si oba týmy vytvářely brankové příležitosti, ale bez úspěšného zakončení. Začátek druhé půle pokračoval ve stejném duchu. Postupem času hosté získávali mírnou převahu, my spoléhali na rychlé protiútoky a po hodině hry se nám podařilo brankou Vondřejce vyrovnat. Závěr utkání patřil soupeři, několikrát jsme i se štěstím zachraňovali naši branku od pohromy. Dvě minuty před koncem napřáhl Vondřejc teprve k naší druhé střele, která mířila mezi tyče a míč po teči bránícího hráče také skončil v síti hostů. Děkuji všem hráčům za zodpovědný přístup k tomuto utkání.
Mikušík Milan, trenér ČM: Domácím jsme darovali tři body hrubými chybami v obraně a neproměňováním gólových příležitostí.