Opočno - České Meziříčí 2:2 (2:0). PK: 4:3

Opočno - České Meziříčí 2:2 (2:0). PK: 4:3. 2. Brožek Simon z pen., 23. Přibyl Ondřej - 53. Baše Lukáš, 74. Fiala Josef z pen. ŽK: 3:5 (16. Franc Tomáš, 58. Čtvrtečka Lukáš, 74. Přibyl Tomáš - 1. Frynta David, 41. Provazník, 43. Šlor, 57. Slánský, 81. Sekyra). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 250.
Rozhodčí: Dušek Jan, Matula Pavel, Urban Vladimír
Opočno: Hrudík Petr - Čtvrtečka Lukáš, Smola Adam, Vondřejc Milan, Krištof Kristián, Brožek Šimon, Holub Marek, Franc Tomáš (60. Lukášek Josef), Přibyl Tomáš, Přibyl Ondřej, Soumar Nikolas (83. Pfeifer Daniel)
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Šlor (25. Sekyra) - Tomášek Jan (81. Mikušík) - Tomášek Jakub (46. Fiala Josef), Rezek, Hlavsa (25. Provazník), Fiala Daniel - Baše Lukáš, Ježek
Šnajdr Martin, trenér Opočna: Pěkné počasí, fantastická atmosféra, krásné góly a fotbal se vším všudy, prostě derby jak má být! Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme měli více ze hry a několik šancí zahodili. Šli jsme do vedení z penalty po úvodní rozehrávce a skóre navýšili po famózním "voleji" Ondry Přibyla. Druhá půle patřila Meziříčí, my šlapali vodu a tak tak jsme uhájili remízu. Bod navíc nám nakonec vychytal Tomáš Přibyl, který chytil dvě penalty! Jen víc takových zápasů pro diváky!
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Bod z derby a z venku musíme brát. Na závěr sezóny se podařilo zorganizovat výjezd roku. Alkobus byl narvaný tak, že i šofér stál. Bohužel jsme netrefili sestavu ani rozestavení. Penalta ve 4. sekundě po výkopu je asi světový rekord. Po prostřídání se hra do přestávky vyrovnala. Za druhý poločas zaslouží hráči absolutorium, odmakali to, kousli se a dovedli zápas do remízy. Fanoušci díky za fantastickou atmosféru! Tímto vás zveme na poslední utkání s Vamberkem, po kterém proběhne rozlučka se sezónou.