Pohárové utkání: České Meziříčí B - Voděrady 8:6 (3:4)

České Meziříčí B - Voděrady 8:6 (3:4). Vošvrda Kamil 2, Čiháček Michal 2, Slezák Miroslav 2, Tomášek Petr, Hrubý Aleš. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (62. Havel Roman po 2 ŽK). Diváků: 129.
Rozhodčí: Feichtinger, Nosek, Fenyk

České Meziříčí B: Baše Karel - Kubíček Jindřich, Havel Roman, Havel Tomáš (46. Borecký David), Brouček Ondřej - Vošvrda Kamil, Tomášek Petr, Čiháček Michal, Tomášek Jakub - Hrubý Aleš (43. Ševc Martin), Slezák Miroslav

Kdo neviděl, neuvěří... V 9. minutě se ujímáme vedení 1:0, abysme v průběhu prvního poločasu po chybách obrany a brankáře prohrávali už 1:3, následně srovnáváme na 3:3, ale dostáváme gól do šatny na 3:4. Navíc v poločase musí pro zranění střídat Aleš Hrubý. V 55. minutě po chybě brankáře hosté dávají na 3:5. V 62. musí zatáhnout za záchranou brzdu Roman Havel, následuje červená karta a penalta, kterou hosté proměňují 3:6. V tu chvíli se zdál postup utopií.
V 69 . minutě ale zafunguje spolupráce Vošvrda - Slezák a je sníženo 4:6. O minutu na to Vošvrda zatáhne míč po pravé lajně a přihraje opět Slezákovi 5:6. 78. minuta Petr Tomášek centruje a Čiháček vyrovnává na 6:6. V 83. minutě se na levé straně uvolní Jakub Tomášek, skvělou přihrávkou najde strejdu Petra Tomáška a jsme ve vedení 7:6. Euforie vrcholí. V 86. minutě upravuje na konečných 8:6 skvěle hrající Vošvrda. Rozhodčí nastavuje 3 minuty, zapíská a jsme ve finále!