Pohárové utkání: České Meziříčí - Černilov 0:4 (0:0)

České Meziříčí - Černilov 0:4 (0:0). 12. a 90. Hrubý Jan, 65. Hrubý Vojtěch, 78. Šmied Michal. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 170.
Rozhodčí: Matula Pavel, Škoda Martin, Svoboda Filip
České Meziříčí: Frynta David - Vošvrda (83. Frynta Petr), Slánský, Tomášek Jan, Havel Tomáš - Schejbal (58. Brouček), Roubal, Rezek, Baše David - Španiel (62. Baše Lukáš), Havel Patrik (83. Trnovský)
Černilov: Šebesta Jan - Roubal Aleš, Svatoň Vojtěch, Schwarzer Tomáš, Matoušek Tomáš, Urban Tomáš, Šmied Michal, Hrubý Vojtěch, Hrubý Jan, Mikunda Lukáš, Daněk Lukáš
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM: Klukům nemám co vytknout, celý zápas proti velkému favoritovi odmakali. Nasazení, bojovnost, všichni se vydali na maximum. Ke konci už nám odcházely síly, ale výše porážky je možná až příliš krutá.
Šmied Martin, sekretář Černilova: V první půli jsme rychlé útoky nezakočili přesně, ve druhé už šancí ubylo, ale produktivita se zvedla. Na tu doplatili domácí, šance na vedení jsme jim nabídli, ale Šebesta se překonat nenechal.
České Meziříčí: Frynta David - Vošvrda (83. Frynta Petr), Slánský, Tomášek Jan, Havel Tomáš - Schejbal (58. Brouček), Roubal, Rezek, Baše David - Španiel (62. Baše Lukáš), Havel Patrik (83. Trnovský)
Černilov: Šebesta Jan - Roubal Aleš, Svatoň Vojtěch, Schwarzer Tomáš, Matoušek Tomáš, Urban Tomáš, Šmied Michal, Hrubý Vojtěch, Hrubý Jan, Mikunda Lukáš, Daněk Lukáš
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM: Klukům nemám co vytknout, celý zápas proti velkému favoritovi odmakali. Nasazení, bojovnost, všichni se vydali na maximum. Ke konci už nám odcházely síly, ale výše porážky je možná až příliš krutá.
Šmied Martin, sekretář Černilova: V první půli jsme rychlé útoky nezakončili přesně, ve druhé už šancí ubylo, ale produktivita se zvedla. Na tu doplatili domácí, šance na vedení jsme jim nabídli, ale Šebesta se překonat nenechal.