Police nad Metují - České Meziříčí 7:1 (2:0)

Police nad Metují - České Meziříčí 7:1 (2:0). 56., 76. a 86. Klapkovský Josef, 14. a 68. Mucha Tomáš, 36. Valtera Jakub, 50. Vik Petr - 88. Tomášek Jan (Ježek). Bez ŽK. Diváků: 200.
Police nad Metují:
Bohuška – Rieger, Kudláček, Vik, Kollert (76. Salfický) – Bergman (59. J. Mucha), Klapkovský, Semerák (72. Sivak), Jandík – Valtera (56. Šprinc), T. Mucha
České Meziříčí: Havel Patrik - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Krajňák (54. Ševc Martin), Hlavsa (69. Tomášek Petr), Rezek, Ježek - Čančara (69. Hrudík), Baše Lukáš
Klimeš Karel, předseda Police: Od začátku utkání jsme si šli za svým cílem. Ve druhém poločase nám vyšly prakticky všechny gólové situace. Soupeř skóroval až v samém závěru. Byla to výhra po velmi dobrém výkonu.
Mikušík Milan, trenér ČM: Naprosto zasloužená výhra domácích. První poločas z naší strany snesl nějaké měřítko, ale ve druhém už jsme působili odevzdaně a domácí koncertovali.