Výsledky z víkendu 26. a 27. března

DOROST: České Meziříčí - Česká Skalice/Velká Jesenice 3:2 (1:2). 8. Bastl Adam, 54. Sekyra Martin z pen., 70. Sekyra Martin - 19. Krátký Damian, 25. Rücker David
Rozhodčí: Hanuš Jindřich
České Meziříčí: Jílek - Rind Lukáš, Ptáček, Mikušík, Myšák - Vlášek, Sekyra, Němeček, Dyršmíd - Bastl, Fiala Daniel. Střídali: Bouša Karel, Hoffinger, Coufal Marek
Slezák Miroslav, trenér ČM: Brzy jsme se ujali vedení a chvíli na to zahodili 100% šanci. Soupeř stihl do poločasu otočit skóre i díky chybě našeho brankáře. Druhý poločas jsme byli jasně lepším týmem a dokázali zápas otočit v náš prospěch a po zásluze získali 3 body. Kaňkou zápasu je zbytečné vyhrocení konce utkání a zranění hostujícího kapitána po jednom z důrazných soubojů ve snaze o vyrovnání. Kapitánovi hostů přejeme brzké uzdravení a ať se brzy vrátí na trávníky.

MUŽI A: České Meziříčí - Smiřice 8:0 (4:0). 3. Rezek (Tomášek Jan), 10. Baše Lukáš, 13. Baše Lukáš, 33. Ježek z pen. (Slánský), 60. Baše Lukáš (Ježek), 65. Rezek, 69. Rezek, 72. Fiala Josef. ŽK: 1:0 (39. Havel Tomáš). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 120.
Rozhodčí: Petrů Josef, Kuric Jan, Hanuš Jindřich
České Meziříčí: Frynta David - Krajňák, Roubal, Provazník, Slánský (60. Hlavsa) - Fiala Josef, Rezek, Tomášek Jan, Havel Tomáš (72. Schejbal) - Baše Lukáš (60. Barvínek), Ježek (86. Fiala Daniel)
Smiřice: Brom Adam - Vlach Filip, Černý Marek, Matějček Martin, Morávek Jan, Císař Viktor, Zemek Karel (67. Michalčík Petr), Koutník Jan, Čapek Vladimír, Ruml Ondřej, Vach Jakub
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Obavy z povinného vítězství vzaly za své po 13. minutách, kdy jsme se rychle dostali do tříbrankového vedení. Ve zbytku utkání jsme vedení postupně navyšovali. Hostům patří dík za férové utkání. Příští týden nás v Hradci čeká o mnoho těžší soupeř. Poděkování hráčům za přístup k utkání a trenérovi Patriku Havlovi k prvnímu vítězství.
Obst Ladislav, sekretář Smiřic: Neúčast několika hráčů a proto takový výsledek.

Přípravné utkání MUŽI B: České Meziříčí - Petrovice, neděle 27.3. od 15:00