Výsledky z 9. až 13. září (průběžně aktualizováno)

Mladší žáci 2x výhra a jednou remíza. Dorostenci po remízovém poločasu podlehli Stěžerám. Áčko v okleštěné sestavě potvrdilo tři body se Zdelova! Béčko už tři zápasy v řadě nedalo gól.

SOBOTA

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj ve Slatině v sobotu 9.9. od 9:00
Přepychy - České Meziříčí 1:3 (0:2). Janeček Lukáš 2, Havel Vojtěch
Slatina - České Meziříčí 0:3 (0:0). Janeček Lukáš, Bečvář David, Vacek Jiří
Solnice/Černíkovice - České Meziříčí 2:2 (0:0). Janeček Lukáš, Bečvář David
České Meziříčí: Coufal Tomáš - Šoun Martin, Bečvář David, Rind Karel, Janeček Lukáš, Vacek Jiří, Špaček Jakub, Kudera Damián, Havel Vojtěch, Rejchrt Radek, Spěvák Václav, Petřák Roman

DOROST: České Meziříčí - Stěžery 1:3 (1:1). 43. Němeček - 40. Babák Tomáš, 74. Zvěřina Radek, 82. Špičan Jan. ŽK: 1:1 (37. Vlášek - 60. Macák Daniel). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 50.
Rozhodčí: Martinek Jiří
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Fňouk, Lepšík, Štěpán Radek - Čížek - Coufal Marek, Šoun Michal, Němeček, Dyršmíd - Vlášek. Střídali: Bouša Jan, Hoffinger Robert.
Horký David, sekretář ČM: Po vyrovnaném prvním poločase, kdy se hosté dostali do vedení důrazem ve vápně se nám podařilo krátce před přestávkou srovnat krásnou hlavičkou Míry Němečka po rohu na zadní tyč. Bohužel ve druhém poločase nám postupem času začaly docházet síly a Stěžery vsítily dvě rozhodující branky a zvítězily.

MUŽI A: České Meziříčí - Malšova Lhota 2:0 (1:0). 18. Tomášek Jakub (Provazník), 78. Baše Lukáš (Provazník). ŽK: 5:4 (28. Ježek, 29. Provazník, 30. Slánský, 33. Baše Lukáš, 75. Fiala Josef - 34. Musil Jan, 41. Jezdinský Jakub, 49. Moravec Ondřej, 67. Havelka Jakub). ČK: 0:0. PK: 0:1 (hosté neproměnili). Diváků: 120.
Rozhodčí: Kiezler Vlastislav, Prušinovský Štěpán, Martinek Jiří
České Meziříčí: Frynta David - Krajňák (90. Šoun Michal), Slánský (46. Myšák), Provazník, Ježek - Havel Tomáš, Roubal, Fiala Josef, Tomášek Jakub - Jílek (78. Vlášek), Baše Lukáš.
Malšova Lhota: Švehlík Filip - Jezdinský Jakub (46. Kocman Adam), Čapek Petr, Stoczek Lukáš, Pásler Vojtěch, Daněk Lukáš (23. Musil Jan), Havelka Jakub, Koblížek Jan, Blažek Pavel, Moravec Ondřej, Havlena Jan (56. Valc Tomáš)
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Dnešní vítězství bereme s nesmírnou pokorou. V okleštěné sestavě jsme vsadili na maximální bojovnost a nasazení, což kluci od prvního do posledního splnili. Když se k tomu přidal Sejto v brance, který si správně postavil tyče a k tomu navíc čapnul penaltu, tak odměna byla tříbodová. Děkujeme dorostencům za pomoc, odmakali jste to borci, jen tak dál!
Koblížek Miloš, trenér Malšovy Lhoty:
Neproměněná penalta, nastřelená tyč, břevno a řada zahozených gólovek, tady vidím hlavní příčiny naší porážky. Jsem z výkonu mužstva mírně řečeno "rozčarován". Nehrajeme, co si řekneme o bojovnosti ani nemluvě. Namísto toho se odvádíme od hry zbytečnými diskusemi. Domácí příkladně dřeli, bohužel jim to stačilo. Naše výkony jsou jako den a noc, nevím proč? HR oboustranně nevýrazný (nechá si nadávat, málo běhá, malý cit pro hru). Závěrem pro nás méně mluvit a třeba zlepšit tréninkovou morálku.

NEDĚLE

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 10.9. od 9:00
České Meziříčí - Týniště n. O. 2:8 (0:5).
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice A 3:2 (2:1).
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice B 7:4 (3:2).
České Meziříčí: Drcmánek Jan, Jílek Antonín, Křivák Matyáš, Kudera Denis, Luňáková Aneta, Rezek Matyáš, Brzková Laura, Havel Marek, Dvořák Tadeáš

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj ve Slatině v neděli 10.9. od 9:00
Přepychy - České Meziříčí 0:10 (0:5).
Slatina - České Meziříčí 4:2 (2:0).
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 7:1 (4:0).
České Meziříčí: Bahník Michal, Hurdálek Daniel, Štěpán Marek, Dušek Lukáš, Kubec Sebastián, Havel Vojtěch, Bolečková Justýna, Jílek Robert, Herzánová Alice, Herzán Václav, Rejchrt Radek

MUŽI B: České Meziříčí B - Doudleby B 0:2 (0:0). 47. Píro Lukáš, 51. Flekr Jakub. ŽK: 0:3. ČK: 0:0. Diváků: 85.
Rozhodčí: Martinek Jiří, Moravec Miroslav
České Meziříčí B: Podstata - Vošvrda (46. Rind Lukáš), Kozák, Jílek, Myšák - Černý Aleš (67. Němeček), Hlavsa, Tomášek Petr, Fiala Daniel - Trnovský (20. Dolejší), Bednář