Výsledky z víkendu 26. a 27. srpna (foto)

Áčko se v bláznivém zápase s Javornicí rozešlo smírně. V předzápase nestačili dorostenci na Červený Kostelec. Béčku se nepodařil vstřelit gól a bralo tak bod za bezbrankovou remízu.
 
DOROST: České Meziříčí/Nové Město - Červený Kostelec 0:3 (0:1). 29. a 82. Bon Maksym, 63. Ladnar Filip. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 30.
Rozhodčí: Horský Leonard
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Fňouk, Ptáček, Štěpán - Valtera, Čížek, Šoun Michal, Vacek - Vlášek, Němeček. Střídali: Bouša Jan, Hoffinger Robert
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes nás nečekal lehký soupeř. Obzvlášť po jejich vítězství z minulého ročníku a vítězství z minulého kola. To se ukázalo už první poločas, který mohl klidně skončit 0:3. naší největší šancí bylo nedorozumění jejich obrany. Druhý poločas začal o mnoho lépe, kdy se nám dařilo mít míč na kopačkách, ale do vážnější šance jsme se nedostali. Nakonec nás zlomil druhý gól. Pokusíme se vyhrát za týden a doufám, že se sejdeme už v plném počtu.
 
MUŽI A: České Meziříčí - Javornice 3:3 (1:1). 27. Tomášek Jakub (Plšek), 55. Tomášek Jakub (Roubal), 56. Plšek (Fiala Josef) - 4. Plíhal Martin, 48. Plíhal Martin, 72. Provazník vlastní. ŽK: 3:5 (10. Roubal Zdeněk, 51. Plšek, 82. Fiala Josef - 6. Kovaříček Josef, 29. Suk Daniel, 36. Hovorka Jakub, 48. Drašnar Pavel, 63. Koutský Stanislav). ČK: 0:0. PK: 1:0 (31. Ježek neproměnil). Diváků: 110.
Rozhodčí: Kriegler Pavel, Kiec Martin, Horský Leonard
České Meziříčí: Frynta David - Provazník (78. Tomášek Petr), Slánský, Tomášek Jan, Myšák (46. Rezek Jakub) - Fiala Josef, Roubal, Vejprava, Tomášek Jakub - Ježek, Plšek
Javornice: Kasper Lukáš (59. Harbich Lukáš) - Kapsper Pavel, Koutský Stanislav, Drašnar Pavel, Krejčí Adam, Hovorka Jakub, Kráčmer Jakub, Kráčmer Jan (36. Petr Josef (45. Nosek Ondřej)), Suk Daniel, Plíhal Martin, Kovaříček Josef
Horký David, vedoucí mužstva ČM: No byla to řežba z obou stran. Hosté se ujímají vedení životním gólem jejich hráče, pak srovnáváme my výstavní hlavičkou Kuby Tomáška a poté Ježkovi bohužel gólman chytá penaltu. Už po několikáté nezachytíme vstup do druhého poločasu a opět prohráváme. Pak během minuty otáčíme zápas, ale Javornice opět srovnává po brejku. Naše křečovitá snaha o vstřelení vítězného gólu vychází vniveč. Nakonec asi spravedlivá remíza. Ani jeden tým si nezasloužil prohrát.
Krunčík Tomáš, trenér Javornice: Dnes to byl bláznivý zápas. Vedeme 1:0, 2:1, pak 3:2 prohráváme. Máme tři zraněné, v 60min. jsme bez možnosti střídání a do branky nám jde hráč z pole, navíc nejmenší ze všech našich hráčů. Klobouk dolů před všemi, že jsme to dotáhli na remízu. Utkání bylo náročné fyzicky a možná ještě víc psychicky. Teď budeme držet palce našim marodům, aby byli co nejdříve k dispozici. Gratulace Plíhalovi ke dvěma zářezům, první branka byla exkluzivní.
 
MUŽI B: České Meziříčí B - Javornice B 0:0. ŽK: 0:2 (53. Paštika Martin, 83. Mitana Marek). ČK: 0:0. Diváků: 113.
Rozhodčí: Jindáček Milan
České Meziříčí B: Podstata - Frynta Petr (60. Mikušík), Jílek, Brouček (80. Šoun Michal), Myšák - Vošvrda (30. Černý Aleš), Tomášek Petr, Rezek Jakub, Fiala Daniel - Bednář, Dolejší
Petr Karel, trenér ČM B: Díky naši střelecké impotenci skončil zápas 0:0.