Výsledek z neděle 13. listopadu

DOROST: Stěžery - České Meziříčí 1:1 (0:0). 49. Vácha Jan - 90. Hlavsa Jan. PK: 0:0. ŽK: 0:0. Diváků: 30.
Rozhodčí: Průcha Petr
České Meziříčí: Bouša Karel - Jílek, Bastl Adam, Dyršmíd, Mikušík, Myšák, Němeček, Ptáček, Rind Lukáš, Šoun Michal, Štěpán Radek, Vlášek, Kramer Sebastian, Hlavsa Jan
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes jsme do Stěžer jeli minimálně pro bod a od toho se odvíjelo i rozestavení. Plán se nám dařilo plnit celý první poločas. Po poločase jsme brzy inkasovali a nedařilo se nám dostat do hry. Přistoupili jsme ke klasickému rozestavení 4-4-2. Vyrovnali jsme z naší poslední standardky po důrazu Honzy Hlavsy. Karel v rozstřelu všechny penalty chytil a střelci se nemýlili. Děkuji hráčům, že jsme se ze čtvrtého místa kvalifikovali do zimního poháru, kde se těšíme na poměření s kvalitními týmy. Vítězství bych daroval našemu asistentovi Jirkovi Štěpánovi k jeho dnešním narozeninám. A na jaře se ve čtyřech dohrávkách chceme udržet v první šestce.