Výsledek z neděle 19. února

Zimní pohár Dorostu na UMT v Rychnově nad Kněžnou, neděle 19. února od 9:30

DOROST: Třebechovice p.O. - České Meziříčí 4:5 (2:2). Branky ČM: Hlavsa 2x, Němeček, Sekyra, Bouša Karel
Rozhodčí: Jehlička František
České Meziříčí: Jílek - Bouša Karel, Sekyra, Ptáček, Myšák - Němeček - Šoun Michal, Hlavsa, Hoffinger, Vlášek - Mikušík. Střídali: Rind Lukáš a Bouša Jan.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Nastoupili jsme proti dalšímu soupeři z krajského přeboru a konečně jsme se sešli. Soupeř z Třebechovic nastoupil v 10 hráčích a první poločas to nebylo znát. Soupeř nás přehrával s přispěním větru do zad. Poločas skončil 2:2 díky soupeřovým chybám a odvolané penaltě hráče Třebechovic - perfektní gesto fair play. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a soupeře jsme začali přehrávat a vytvořili jsme si náskok dvou branek. Bohužel jsme poté polevili v koncentraci a naše záloha hrnula vše dopředu a zapomínala na defenzivní činnost. Díky tomu soupeř srovnal na 4:4 z dvou brejků po našich ztrátách. Naši hráči se z toho oklepali a 5 minut před koncem strhl vedení na naši stranu Karel Bouša, který nastoupil dnes v poli (snad to s ním teď vydržíme :-D). Kaňkou zápasu je zranění hostujícího střelce Horáka, který se ve snaze o vyrovnání vrhl do souboje s naším brankářem Petrem Jílkem, když už měl míč pod kontrolou a poranil si kotník. Hráči hostů přejeme brzké uzdravení.