Výsledek ze soboty 25. února

MUŽI A: Hajnice - České Meziříčí, sobota 25.2. od 16:00 na UMT v Novém Městě

Hajnice - České Meziříčí 4:3 (2:2). 15. ?, 40. ?, 50. ?, 68. ? -  18. Plšek (Rezek Tomáš), 20. Tomášek Jakub, 81. Sekyra.
České Meziříčí 1. poločas: Jílek Petr - Sekyra, Slánský, Vejprava, Havel Tomáš - Fiala Josef, Rezek Tomáš, Tomášek Jan, Fiala Daniel - Tomášek Jakub, Plšek
České Meziříčí 2. poločas: Podstata - Sekyra, Slánský, Tomášek Jan, Myšák David - Baše David, Němeček, Rezek Tomáš (70. Havel Tomáš), Vejprava - Fiala Daniel, Tomášek Jakub (70. Fiala Josef)
Absence: Frynta David, Provazník, Hlavsa, Rezek Jakub, Krajňák, Roubal, Baše Lukáš, Ježek.

Horký David, sekretář ČM: Kvalitní utkání s kvalitním soupeřem, plným exdivizních harcovníků. Jistě ho v příští sezóně přivítáme v 1.B třídě. Pro velké množství omluvenek nám pomohli dorostenci a všichni si své odehráli. Vytvořili jsme si velké množství brankových příležitostí včetně penalty, které ale skočili buď vedle nebo na výborném brankáři Hajnic Kobosovi.
Zmínil bych návrat Davida Bašeho k fotbalu po 3,5 letech, gól Sekyry z 30ti metrů který si gólman hostí za rámeček nedá, neproměněnou penaltu Kuby Tomáška, a bohužel špatný došlap Plška, po kterém ucítil lupnutí a jel pro jistotu na rentgen.