Výsledky z víkendu 6. a 7. srpna

MUŽI A: Malšova Lhota - České Meziříčí 3:10 (0:4). 62. Musil Jan, 70. Bednář Pavel, 90. Vejr Vítek z pen. - 8. Plšek (Ježek), 10. Plšek (Baše Lukáš), 13. Plšek (Baše Lukáš), 34. Rezek Jakub (Tomášek Jan), 51. Plšek (Havel Tomáš), 54. Ježek (Tomášek Jan), 55. Plšek (Ježek), 59. Ježek z pen. (Slánský), 60. Plšek, 83. Tomášek Jan. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 1:1. Diváků: 81.
Rozhodčí: Kuric Jan, Matějka Jakub, Pilný Marek
Malšova Lhota: Vaněček Josef (52. Nepasický Jan) - Koblížek Jakub, Musil Jan, Blažek Pavel, Havlena Jan, Koblížek Jan, Kotlant Filip (67. Jaška Jiří), Vejr Vítek, Kekelák Lukáš, Fleischer Viktor (61. ), Bednář Pavel
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Roubal, Krajňák Tibor - Fiala Josef, Vejprava Tomáš, Tomášek Jan, Rezek Jakub - Ježek - Baše Lukáš (46. Slánský), Plšek (75. Schejbal)
Němec Ondřej, vedoucí mužstva Malšovy Lhoty: Do soutěže jsme vstoupili katastrofálně, naprosto jsme selhali v defenzivní činnosti. Chtěl bych se omluvit všem našim fanouškům, kteří nás v hojném počtu přišli podpořit v našem prvním utkání v krajské soutěži. Věřím, že nás tento debakl probudí k lepšímu přístupu i lepším výkonům do dalších zápasů.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: V moc hezkém areálu a na krásném pažitu jsme si od začátku utkání vytvářeli množství brankových příležitostí, z nichž se nám jich podařilo deset proměnit. Výsledek tedy odpovídá dění na hřišti. Jen tak dál borci, dobrý vstup do sezóny, ale neusnout na vavřínech! Příští víkend, netradičně v neděli od 17h, přivítáme Meziměstí. K týmu už se po dovolené připojí Tomáš "Hagi" Rezek.

MUŽI B - Přípravné utkání: Petrovice nad Orlicí - České Meziříčí B 1:0 (0:0). 
České Meziříčí B: Podstata - Trnovský, Brouček, Holeček, Španiel - Vošvrda, Tomášek Petr, Černý Aleš, Schejbal - Bednář, Dolejší
Střídali: Němeček, Jílek, Drcmánek
 
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: S Petrovicemi jsme sehráli přátelák plný nepřesností a chyb. V poli byla hra celkem vyrovnaná, ale soupeř měl daleko víc brankových příležitostí, a tak jeho vítězství je zasloužené. My jsme naopak v útočné fázi nepředvedli skoro nic a branku soupeře jsme "ohrožovali" jen nepřesnými střelami ze střední vzdálenosti. Do příštího týdne, kdy nás čeká 1. mistrovské utkání, máme rozhodně co zlepšovat.