Výsledky ze středy 4. října a víkendu 7. a 8. října

V sobotu mladší žáci vysoko porazili Solnice/Černíkovice, áčko připsalo druhou prohru v řadě. V neděli dorost nestačil na Třebechovice a béčko ztratilo dobře rozehraný zápas proti céčku Solnice.

STŘEDA

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Týništi ve středu 4.10. od 16:30
Solnice - České Meziříčí 1:7 (0:4).
Týniště - České Meziříčí 3:5 (1:4).
Vamberk - České Meziříčí 3:6 (0:3).
České Meziříčí: Drcmánek Jan, Herzán Václav, Jílek Antonín, Křivák Matyáš, Kudera Denis, Luňáková Aneta, Rezek Matyáš, Dvořák Tadeáš

SOBOTA

MLADŠÍ ŽÁCI: České Meziříčí - Solnice/Černíkovice 7:1 (4:0). Branky ČM: Janeček Lukáš 3, Bečvář David 2, Šoun Martin, Kudera Damián.
České Meziříčí: Coufal Tomáš - Cestr Filip, Šoun Martin, Bečvář David, Rind Karel, Janeček Lukáš, Zelingerová Anna, Vacek Jiří, Špaček Jakub, Kudera Damián, Havel Vojtěch, Rejchrt Radek, Spěvák Václav, Petřák Roman

MUŽI A: České Meziříčí - Teplice nad Metují 0:2 (0:1). 6. Lauryn Radek, 61. Otta Tomáš. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 100.
Rozhodčí: Pešava Otakar, Šob Aleš, Čožík Marek
České Meziříčí: Podstata - Havel Tomáš, Provazník, Slánský (71. Tomášek Jan), Čiháček - Fiala Josef, Roubal, Vejprava, Tomášek Jakub - Fiala Daniel, Ježek
Teplice nad Metují: Mačí Josef - Matouš Martin, Řeháček Tomáš, Kalaš Jáchym (86. Pouzar Matěj), Mucha Tomáš, Šošovička Jakub, Kretschmer Dominik, Lauryn Radek (86. Rosecký Adam), Otta Tomáš (62. Šošovička Jáchym), Kretschmer Denis, Hrubý Filip (68. Pekař Dominik)
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Zasloužené vítězství hostí, kteří své vypracované šance na rozdíl od nás proměnili. My se musíme co nejlépe připravit na příští víkend, jelikož nás čeká derby v Opočně.
Kalaš Dušan, trenér Teplic: Pro nás se jedná o velice důležité vítězství, protože jsme po první domácí výhře dokázali bodovat i venku. Teď to musíme potvrdit doma proti Javornici.

NEDĚLE

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 8.10. od 9:00
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 3:5 (1:4).
České Meziříčí - Týniště Bílá 0:1 (0:1).
České Meziříčí: Bahník Michal, Hurdálek Daniel, Štěpán Marek, Petřák Roman, Ježek Martin, Dušek Lukáš, Štěpán Mathias Jiří, Bolečková Justýna, Jílek Robert, Rejchrt Radek, Havel Vojtěch

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Opočně v neděli 8.10. od 9:00
Dobruška/Opočno B - České Meziříčí 2:6 (1:4).
Dobruška/Opočno A - České Meziříčí 2:4 (1:1).
Černíkovice Červená - České Meziříčí 2:5 (0:1).
České Meziříčí: Drcmánek Jan, Křivák Matyáš, Kudera Denis, Luňáková Aneta, Dvořák Tadeáš, Sofka Jiří, Hlaváč Theodor, Havel Marek, Herzán Václav

DOROST: České Meziříčí/Nové Město - Třebechovice p.O. 0:3 (0:1). 8. Císař Denis, 77. Boukal Filip, 86. Moravec Šimon. ŽK: 1:0 (86. Lepšík Tomáš). Diváků: 45.
Rozhodčí: Merbs Rudolf
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Fňouk, Ptáček, Coufal Marek - Bouša Jan, Čížek, Šoun, Valtera - Vlášek, Vacek
Střídali: Coufal Jaroslav, Lepšík, Dyršmíd
Slezák Miroslav, trenér ČM: Každá série jednou končí. Ta Třebechovická proherní bohužel u nás. Úrovni a soustředění se na hru absolutně nepomohl výkon rozhodčího pro obě strany. Třebechovice si své vítězství ubojovaly. My jsme dnes neměli dobré finální řešení a rozhodování v některých situacích.

MUŽI B: České Meziříčí B - Solnice C 3:6 (3:1). 38. a 40. Baše Lukáš, 34. Trnovský - 55. a 84. Schod Zdeněk, 75. a 80. Schod Radek, 9. Schejbal Michal, 88. Brandejs Lukáš. ŽK: 0:0. ČK: 0.0. Diváků: 69.
Rozhodčí: Merbs Rudolf
České Meziříčí B: Bouša Karel - Černý Aleš (60. Baše Martin), Jílek, Brouček, Vošvrda (80. Drcmánek) - Dolejší (60. Naisar), Tomášek Petr, Fiala Josef, Fiala Daniel (80. Podstata) - Baše Lukáš, Trnovský (60. Myšák)
Slezák Miroslav, předseda FC: První poločas z naší strany dobrý a zasloužené vedení 3:1. Druhý poločas už tak dobrý nebyl a Solnice otočila zápas ve svůj prospěch.
Schod Radek, trenér Solnice C: C-tým dnes zajížděl na venkovní zápas do Českého Meziříčí, kde poměřil síly s rezervním týmem. Ten je nevyzpytatelný, což nám první poločas potvrdil. Sice jsme šli brzy do vedení, a měli jsme další šance přidat nějaké góly, ale ty jsme nevyužili, a tak domácí trestali, proměnili své šance, a do šaten jsme odcházeli za stavu 3:1. O přestávce jsme si řekli, že musíme být trpěliví, a že si ještě šance připravíme, a že se v koncovce musíme uklidnit. Trochu jsme prostřídali a brzy jsme vstřelili kontaktní gól na 3:2, a pak jsme se tlačili do soupeřovy branky, a chtěli jsme zápas otočit. Domácím pak docházely síly a my své šance proměnili a skóre otočili ve svůj prospěch. Druhý poločas jsme vyhráli 5:0, a nakonec jsme zvítězili 6:3. Ukázala se naše síla týmu!