Výsledky z víkendu 10. a 11. června

Áčko zvládlo vítězně i čtvrtý zápas v řadě s týmem bojujícím o záchranu. Béčko málem odehrálo kvůli chybě rozhodčích třetí poločas. Dorost v posledním zápase sezóny branku nevstřelil.

SOBOTA

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Rokytnici v O.h. v sobotu 10.6. od 9:00
Rokytnice - České Meziříčí 6:6 (2:0). Bolečková Justýna 3, Dušek Lukáš, Dvořák Tadeáš, Drcmánek Jan
Přepychy - České Meziříčí 0:12 (0:7).
Černíkovice Bílá - České Meziříčí 5:6 (2:3).

MUŽI A: Zdelov - České Meziříčí 4:6 (0:2). Branky: 85. z pen. a 89. z pen. Novotný Jan, 68. Kozel Jiří, 82. Maňas Michal - 10. a 57. Havel Patrik, 46. a 50. Plšek Jan, 44. Rezek Jakub, 63. Baše Lukáš. ŽK: 2:3 (40. Ludvík Daniel, 90. Weisser Jan - 35. a 86. Havel Patrik, 84. Baše Lukáš). ČK: 0:1 (86. Havel Patrik po 2xŽK). Diváků: 66.
Rozhodčí: Pešava Otakar, Trejbal Adam, Fryš Milan
Zdelov: Beránek Lukáš - Bečka Ondřej (46. Kozel Jiří), Novotný Jan, Neubecker Michael, Weisser Jan, Novák Tomáš, Komárek David (76. Hurdálek Tomáš), Ludvík Daniel (76. Staněk Michal), Kozel Tomáš, Říčař Kamil (46. Maňas Michal), Forche Adam
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Provazník, Ježek - Rezek Jakub, Vejprava (55. Dolejší Radim), Roubal, Baše Lukáš - Havel Patrik, Plšek
Zeman Miloš, trenér Zdelova: Stále stejná písnička. Neporoměnime vyložené šance a naopak dostaneme hloupé góly. Rozhodne poslední kolo.
Ježek Ondřej, kapitán ČM: Do dnešního zápasu jsme jako již ve většině posledních kol nastoupili v kombinované sestavě. První poločas byl, co se týká herního projevu vyrovnaný s velkým množstvím vyložených šancí na obou stranách. My jsme 2x skórovali, zatímco domácí nastřelovali pouze brankovou konstrukci a v několika případech nás podržel i brankář Frynta. V druhém poločase nás uklidnila rychlá branka, po které jsme v krátkém sledu udeřili ještě třikrát. Domácí posléze využili naší snížené koncentrace a dokázali v závěru zápas zdramatizovat. Na závěr bych chtěl poděkovat vedení týmu, trenérovi a všem hráčům za odmakanou a povedenou sezónu. Odměnou nám všem je krásné druhé místo, kterého si moc vážíme.

MUŽI B: Rokytnice v O. h. - České Meziříčí B 1:1 (0:1). PK: 4:2. 90+7. Kubík Daniel - 41. Roubal Zdeněk. ŽK: 5:2 (50. Černý Aleš, 55. Roubal Zdeněk). ČK: 1:1 (46. Havlíček Filip - 90+7. Krajňák Tibor). Diváků: 99.
Rozhodčí: Nosek Martin, Jakubec Petr
České Meziříčí B: Podstata - Holeček, Krajňák, Brouček, Frynta Petr - Černý Aleš, Tomášek Petr, Šoun Michal, Vošvrda - Jílek (25. Roubal), Trnovský (10. Myšák)
Hubáček Pavel, vedoucí mužstva ČM B: Co k tomuto zápasu říci. Snad jen pogratulovat domácím k výhře, kdy domácí vyrovnali utkání v 58. minutě druhého poločasu a v penaltovém rozstřelu získali bod navíc!!!!!

NEDĚLE

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Přepychách v neděli 11.6. od 13:00
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 2:1 (1:0). Gabčo Patrik
Přepychy - České Meziříčí 0:3 (0:1). Janeček Lukáš 2, Coufal Jaroslav
Vamberk - České Meziříčí 4:7 (0:7). Gabčo Patrik 4, Janeček Lukáš 2, Vostřel Lukáš

DOROST: Červený Kostelec - České Meziříčí 4:0 (2:0). ŽK: 1:2 (29. Štěpán Radek, 72. Vlášek Lukáš). Diváků: 70.
Rozhodčí: Prušinovský Štěpán
České Meziříčí: Jílek - Bouša Karel, Rind Lukáš, Mikušík David, Dyršmíd, Vlášek, Bouša Jan, Štěpán, Myšák, Šoun Michal, Coufal Marek, Ptáček David
Slezák Miroslav, trenér ČM: Náš poslední zápas sezóny jsme určitě nechtěli prohrát. A prvních 15. minut tomu i nasvědčovalo, ale po tomto časovém úseku jsme se uchýlili k nakopávání míčů, místo hře po zemi. Navíc jsme soupeři dvě branky doslova darovali. Kluky jsem před zápasem nabádal, aby si zápas hlavně užili a to se asi povedlo. Škoda nevyužitých příležitostí, které nám soupeř nabídl. Utkání perfektně odřídil hlavní rozhodčí.