MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Rokytnici v sobotu 13.5. od 13:00
Javornice - České Meziříčí 1:0 (1:0).
Rokytnice - České Meziříčí 0:4 (0:2). Švorc Štěpán 3, Janeček Lukáš
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 2:0 (1:0).
Rokytnice - České Meziříčí (dohrávka) 2:6 (2:3). Švorc Štěpán 2, Jílek Jakub, Janeček Lukáš, Coufal Jaroslav, Gabčo Patrik

NEDĚLE 14.5.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Doudlebách v neděli 14.5. od 9:00
Rokytnice/Vamberk - České Meziříčí 4:10 (3:3). Janeček Lukáš 4, Švorc Štěpán 2, Hurdálek Daniel 2, Havel Vojtěch, Rejchrt Radek.
Slatina - České Meziříčí 0:5 (0:4). Švorc Štěpán 2, Havel Vojtěch 2, Rejchrt Radek
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 6:3 (4:1). Havel Vojtěch, Rejchrt Radek, Rezek Tadeáš

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Černíkovicích v neděli 14.5. od 9:00
Černíkovice Červená - České Meziříčí 5:3 (2:2).
Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 7:8 (3:4).
Černíkovice Bílá - České Meziříčí 0:8 (0:4).

DOROST: Borohrádek - České Meziříčí 1:0 (1:0). ŽK: 0:1 (90. Vlášek).
Rozhodčí: Jehlička František
České Meziříčí: Jílek - Bouša Karel, Šoun Michal, Rind Lukáš, Němeček, Mikušík, Dyršmíd, Vlášek, Bouša Jan, Ptáček, Štěpán, Hlavsa Jan, Hoffinger
Slezák Miroslav, trenér ČM: Zaspali jsme začátek zápasu. Ve druhé minutě prohráváme a než se někteří hráči probudili bylo odehráno 30.minut. Do poločasu si vytvoříme několik střel z dálky a dvě šance z blízka. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a hnali se za vyrovnáním. Bohužel z našeho tlaku jsme žádnou šanci neproměnili, když nám domácí 2x vykopli balón z brankové čáry po našem závaru. Otázkou zůstává jestli jsme neměli kopat penaltu za ruku domácího hráče a v závěrečném tlaku nekopat ještě jeden roh místo odkopu od branky?? Čekají nás ještě čtyři zápasy, v kterých budeme chtít bodovat.

MUŽI B: Slatina nad Zdobnicí - České Meziříčí B 6:3 (3:1). Branky ČM: 52. a 85. Bednář, 39. Hlavsa Leoš. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 44.
Rozhodčí: Plocek Luboš, Knapek Jaroslav
České Meziříčí B: Podstata - Baše David (30. Frynta Petr), Brouček, Holeček, Španiel - Černý Aleš, Tomášek Petr, Hlavsa, Drcmánek (80. Vošvrda) - Bednář, Trnovský
Petr Karel, trenér ČM B: První jarní porážka, bohužel naše chyby rozhodly o vítězství domácích.

MUŽI A: Javornice - České Meziříčí 0:4 (0:1). 39. a 73. Plšek, 57. Vejprava, 90. Havel Patrik. ŽK: 0:3 (68. Roubal Zdeněk, 76. Fiala Josef, 84. Plšek). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 150.
Rozhodčí: Říha Luboš, Šob Aleš, Fryš Milan
Javornice: Kasper Lukáš - Nosek Ondřej, Kráčmer Jakub (86. Harbich Lukáš), Hanyk Josef (87. Resl Jakub), Suk Daniel, Krejčí Adam, Hovorka Jakub, Drašnar Pavel (74. Dvořák Filip), Šrefl Martin, Kovaříček Josef, Kasper Pavel
České Meziříčí: Frynta David - Provazník (46. Slánský), Roubal, Tomášek Jan, Havel Tomáš (89. Havel Patrik) - Fiala Josef, Vejprava, Tomášek Jakub, Fiala Daniel - Plšek, Ježek
Krunčík Tomáš, trenér ČM: Dnes byli výborní rozhodčí a stejně tak i soupeř, který trestal bezchybně jakékoliv naše zaváhání. Naopak my jsme naše šance využít nedokázali. 4:0 vypadá hrozivě, ale to je prostě fotbal. Musím zmínit Pepu Hanyka, který prakticky v 52 letech bránil výborně skvělé útočníky hostů a i výkon ostatních hráčů rozhodně špatný nebyl, ale na body to dnes nestačilo. Díky divákům, kteří se nám snažili pomoci, ale dnes jsme to ani s jejich podporou prostě nezvládli.
Havel Patrik, trenér ČM: Z dnešního zápasu mám radost. Naši hráči předvedli opravdu dobrý výkon, díky kterému jsme zaslouženě vyhráli.