Výsledky z víkendu 17 a 18. září

Sobota 17. září
 
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Rokytnici v sobotu 17.9. od 9:30
Černíkovice Bílá - České Meziříčí
Solnice B - České Meziříčí 6:3 (5:0).
Rokytnice/Vamberk - České Meziříčí 10:1 (5:1). Drcmánek Jan
 
MUŽI A: České Meziříčí - Slavia HK B 1:5 (0:2). 72. Plšek (Vejprava) - 29. Havel Tomáš vlastní, 42. Lán Jakub, 51. Veselý David, 78. Mukařovský Jan, 86. Šolc Martin z pen. ŽK: 2:3 (50. Plšek, 62. Provazník - 22. Veselý David, 60. Kott Milan, 70. Linhart Jaroslav). ČK: 0:0. PK: 0:1. Diváků: 80.
Rozhodčí: Petrů Josef, Smola Vojtěch, Martínek Miroslav
České Meziříčí: Frynta David - Sekyra, Vejprava, Havel Tomáš, Krajňák (46. Slánský) - Provazník (85. Vošvrda) - Rezek Tomáš (71. Němeček), Rezek Jakub (85. Tomášek Petr), Fiala Josef (46. Tomášek Jakub) - Plšek, Ježek
Slavia HK B: Moník Jan - Šolc Martin, Lán Jakub, Chlumecký Patrik, Pulkrábek Ondřej, Kott Milan, Poláček Marek, Brázda Michal (66. Linhart Jaroslav), Jelínek Jonáš (76. Vencl Patrik), Tomek Adrian Tomáš (76. Václavíček Dominik), Veselý David (61. Mukařovský Jan)
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, skvělý pohyb a kombinace. Bohužel po nešetrném zákroku na našeho brankáře se ošetřovalo 5 minut a během této doby jsme úplně vypadli z tempa. První gól jsme si nešťastně srazili do branky a do šatny dostali ještě jeden. Do druhého poločasu jsme šli se hrou vabank, bohužel hned v 50. minutě jsme dostali třetí gól a ten nás dorazil a soupeře uklidnil. Slavia vyhrála naprosto zaslouženě, jejich obrana pracovala bezchybně a mnoho šancí hosté ještě neproměnili, hrají krásný kombinační fotbal. My jsme se jim snažili alespoň přiblížit, žádnou nakopávanou hrát taky nechceme. Makáme dál borci.
Šlégr Jaroslav, trenér Slavie HK B: Úvod utkání se nám nepovedl, prohrávali jsme osobní souboje a neměli jsme dobrý pohyb. Pomohla nám první branka a od té doby jsme už po zbytek zápasu dominovali. Dobře jsme kombinovali a ve správných momentech hráli přímočaře do koncovky. Tentokrát chválím celý tým za výkon, jen mrzí velké množství neproměněných šancí v druhém poločase.
 
DOROST: České Meziříčí - Černilov 1:3 (1:2). Branka ČM: Sekyra. ŽK: 1:1 (52. Sekyra). Diváků: 50.
Rozhodčí: Martínek Miroslav
České Meziříčí: Bouša Karel - Vlášek Lukáš, Sekyra Martin, Rind Lukáš, Ptáček David, Němeček Miroslav, Myšák David, Mikušík David, Jílek Petr, Bouša Jan.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Za druhý poločas zasloužená výhra Černilova. Momentálně se nacházíme ve velké krizi. Sráží nás absence a individuální chyby, které je soupeř schopen potrestat. Pokusíme se co nejrychleji zvednout a dosáhnout našeho cíle.
 
NEDĚLE 18. září
 
STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Solnici v neděli 18.9. od 9:00
Černíkovice - České Meziříčí 10:5 (5:2). Janeček Lukáš 3, Rezek Tadeáš 2
Solnice - České Meziříčí 1:9 (1:4). Janeček Lukáš 7, Hurdálek Daniel, Rejchrt Radek
Slatina - České Meziříčí 0:10 (0:5). Janeček Lukáš 6, Rezek Tadeáš 3, Rejchrt Radek

Havel Roman, trenér ČM: V neděli jsme za opravdu nepříznivého počasí odehráli další 3 zápasy okresního přeboru. V prvním nám soupeř z Černíkovic oplatil porážku z minulého týdne a zvítězil nad naší partou bojovníků 10:5. I když byl nakonec pro nás výsledek nepříznivý, kluci se nemusí za nic stydět. Dokázali chvílemi soupeře přehrávat kombinační hrou, v soubojích jeden na jednoho jsme také nezaostávali. Bohužel skvělí brankář soupeře nám nedovolil vsítit větší počet branek a zápas zdramatizovat. V dalším zápase jsme celkem jednoznačně porazili domácí tým Solnice 9:1 a v posledním mači jsme rozstříleli Slatinu 10:0. Za zmínku ještě stojí výkon Davida Bečváře, který se postavil do branky v prvním zápase a rozhodně nezklamal. Máme radost, že tréninkové snažení se nám promítá do zápasové praxe. Hoši jen tak dál, makáme.
 
MLADŠÍ ŽÁCI: České Meziříčí - Javornice 1:5 (0:2). Branka ČM: Gabčo Patrik
Rozhodčí:
Roubal Zdeněk ml.
 
MUŽI B: České Meziříčí B - Slatina nad Zdobnicí 8:0 (2:0). 38. a 84. Roubal Zdeněk, 43. a 60. Havel Patrik, 60. a 74. Tomášek Petr, 72. vlastní, 79. Fiala Daniel. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 55.
Rozhodčí: Plocek Luboš
České Meziříčí B: Podstata - Frynta Petr, Brouček, Slánský, Šlor - Vošvrda, Hlavsa Leoš, Tomášek Petr, Fiala Daniel - Havel Patrik, Roubal Zdeněk. Střídali: Trnovský, Frynta Daniel, Holeček, Drcmánek, Černý Aleš
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Skoro celý zápas nás provázela řada nepřesností a chyb. Měli jsme sice územní převahu, ale soupeř hrozil rychlými protiútoky. Z několika šancí v 1.pol. se nám na konec v závěru podařilo vstřelit 2 branky. Druhý poločas jsme začali velmi špatně a se štěstím jsme si udrželi dvougólové vedení. Po vstřelení 3. a 4. branky jsme však už hru zpřesnili a soupeře více přehrávali. Na jednu stranu je konečný stav pro soupeře až příliš krutý, za nerozhodného stavu a na začátku 2. pol. nám zle zatápěl a jen díky štěstí nebo skvělým zákrokům našeho brankáře Jirky Podstaty jsme vzadu udřeli nulu. Na stranu druhou, kdybychom si lépe přihrávali, kombinovali a zlepšili pohyb po celý zápas, mohlo být skóre daleko vyšší.