Výsledky z víkendu 2. a 3. dubna

MUŽI A: Slavia HK B - České Meziříčí 2:1 (0:1). 56. Erber Tomáš, 63. Sás David - 24. Baše Lukáš (Hlavsa). ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 20.
Rozhodčí: Dorotík Petr, Turek Jiří, Janota Josef
Delegát: Slavíček Leoš
Slavia HK B: Moník Jan - Špaček Josef, Klicnar Marek, Poláček Marek, Havrda Jan, Sás David, Tomek Adrian Tomáš, Polívka Vojtěch (79. Mukařovský Jan), Šejvl Martin (65. Lán Jakub), Erber Tomáš (79. Vencl Patrik), Jonáš Martin (46. Linhart Jaroslav)
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Roubal, Provazník, Slánský - Tomášek Jan - Fiala Josef (86. Schejbal), Rezek, Hlavsa (86. Šlor), Ježek - Baše Lukáš (63. Fiala Daniel)
Mukařovský Jan, trenér Slavie HK B: V prvním poločase nás provázely nepřesnosti a málo pohybu. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase se nám podařilo zápas otočit. Hosté předvedli sympatický výkon.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: K remíze nebylo daleko. Za předvedený výkon na krásném hřišti jednoho z favoritů soutěže se nemusíme stydět. Pochvala všem hráčům za přístup k utkání.

MUŽI B: Rokytnice v O.h. - České Meziříčí B 4:2 (4:0). Branky ČM: 51. Sekyra, 64. Tomášek Petr. ŽK: 1:0 (77. Kubík Petr). ČK: 0:0. Diváků: 33.
Rozhodčí: Reichl Petr, Jindáček Milan, Jedlinský Miroslav
České Meziříčí B: Podstata - Trnovský, Brouček, Havel Patrik (15. Sekyra), Holeček - Drcmánek (46. Myšák David), Tomášek Petr, Schejbal, Černý Aleš - Bednář (46. Jílek), Dolejší
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Utkání s Rokytnicí bylo jako přes kopírák, které jsme sehráli doma na podzim. Totálně jsme selhali v 1. poločase, jak nasazením, tak kvalitou. 2. poločas už byl o něčem jiném, ale 4-brankové manko se nám již nepodařilo dotáhnout. Prostě je potřeba hrát celých 90 minut a ne jenom poločas.

DOROST: Černíkovice/Solnice - České Meziříčí 0:1 (0:0). 88. Němeček Miroslav. ŽK: 0:0. Diváků: 33.
Rozhodčí: Hlaváč Martin
České Meziříčí: Jílek - Rind, Ptáček, Mikušík Bouša - Vlášek, Sekyra, Němeček, Myšák - Hoffinger, Krivčík
Střídali: Šoun, Bastl, Dyršmíd, Coufal a Mazač
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnešní vítězství je vykoupené vážným zraněním Péti Krivčíka. Toto vítězství bych věnoval jemu ať se brzy uzdraví a hlavně brzy vrátí k normálnímu životu. Držíme ti všichni palce.