Výsledky z víkendu 21. a 22. října

Dorost porazil Černíkovice/Solnice. Mizérie áčka nadále pokračuje. V neděli béčko vydřelo vítězství nad Čermnou.

SOBOTA

DOROST: České Meziříčí/Nové Město - Černíkovice/Solnice 2:1 (1:1). 40. Vacek Matěj, 83. Čížek Vojtěch - 9. Procházka Lukáš. ŽK: 1:2 (3. Lepšík). Diváků: 30.
Rozhodčí: Kudláček Milan
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Lepšík, Fňouk, Štěpán Radek - Ptáček - Čížek, Šoun Michal, Coufal Marek, Vacek - Vlášek. Střídali: Valtera, Bouša Jan, Coufal Jaroslav
Slezák Miroslav, trenér ČM: Po 4 zápasech konečně výhra a první domácí. Utkání jsme nezačali dobře a už ve 3. minutě jsme mohli jít do 10. Naštěstí se nad námi rozhodčí smiloval a dostali jsme jen žlutou. Následně po naší pomalé domů hosté otevírají skóre. Ke konci poločasu srovnáváme po rohu. Druhý poločas celou dobu vyrovnaný s naší mírnou převahou, která byla odměněna vítězným gólem z přímého volného kopu Vojtou Čížkem. Dnes by asi zápasu slušela více remíza, ale tři body jsme ubojovali.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Rokytnici v sobotu 21.10. od 10:45
Borohrádek/Albrechtice - České Meziříčí 5:5 (1:1).
Rokytnice - České Meziříčí 6:3 (3:1).
České Meziříčí: Bahník Michal - Hurdálek Daniel, Štěpán Marek, Petřák Roman, Kubec Sebastián, Bolečková Justýna, Jílek Robert, Herzánová Alice, Rejchrt Radek
Rejchrt Daniel, trenér ČM: Dnes jsme zavítali do Rokytnice v Orlických horách s cílem navázat na naši vítěznou sérii. Ranní počasí vypadalo zrádně, ačkoli jsme byli v horách, slunce hřálo jako v létě. Kalendář ukazoval 21. října a teploměr dosahoval 21 stupňů. Termoprádlo bylo rychle odloženo a brzy jsme začali postrádat kýble s vodou pro osvěžení. Nejenže jsme museli bojovat s protihráči na hřišti, ale také s hmyzem na střídačce - Danda dokonce utrpěl bodnutí. První zápas nás čekal Borohrádek. Herně jsme soupeře přehrávali a jen díky jejich gólmanovi skončil zápas remízou 5:5. Pak přišli na řadu domácí, kteří se už v prvním poločase dostali do vedení 3:1. To se nám nám podařilo stáhnout. Ke konci utkání už nám začaly docházet síly a soupeř toho využil. Konečný stav 6:3 pro domácí nás sice může mrzet, ale pouze tím, že jsme nevyžili naskytnuté šance a inkasovali ze zbytečných chyb. Závěrem si dovolím vyzdvihnout výkon Ráďi, který se skvěle zhostil pozice centra. Musíme začít makat, máme na to!

MUŽI A: České Meziříčí - Hronov 2:4 (1:1). 45. Provazník, 49. Ježek z pen. - 4. Kubeček Štěpán, 62. Pylyp Igor, 64. Vursta Mykola, 89. Tichý Vojtěch. ŽK: 1:0 (61. Provazník). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 113.
Rozhodčí: Stieber Filip, Filip Miroslav, Jehlička František
Záznam z utkání:
České Meziříčí: Podstata - Havel Tomáš, Slánský, Provazník (82. Krajňák), Ježek - Fiala Josef, Tomášek Jan (88. Ptáček), Vejprava, Tomášek Jakub - Baše Lukáš (46. Jílek), Plšek
Hronov: Rubeš Jaroslav - Schreiber Pavel (61. Klabník Ladislav), Ansorge Miroslav, Pylyp Igor, Puraš Martin, Kozák Daniel, Kubeček Štěpán (93. Novoselets Viktor), Lemko Mykhailo, Vursta Mykola (78. Bryksi Petr), Tichý Vojtěch, Kindl Jakub
Slezák Miroslav, předseda FC ČM: Je na nás deka a je jen na nás jestli se z ní chceme vyhrabat. Pokud nezlepšíme celkový přístup a nezačneme plnit pokyny, které si v kabině řekneme, bude nás čekat velmi těžké jaro. Když už zvládneme otočit zápas a nejsme schopni z tutové šance zvýšit na 3:1, jsme za to potrestáni. Zarážející na všem je, že gól na 2:2 dostaneme z brejkové situace, kdy by měl hrát do zavřené obrany soupeř. Doufám, že za týden se s podzimem rozloučíme s body na kontě.
Rubeš Jaroslav, trenér Hronova: Dnes to byl výborný týmový výkon, což se ukázalo nejvíc, když se soupeř dostal v 2 půli do vedení 2:1. Nesložili jsme zbraně, otočili jsme utkání a ještě v závěru přidali pojišťovací gól. Potřebujeme takový výkon zopakovat i v posledním utkání na domácí půdě.

NEDĚLE

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Týništi v neděli 22.10. od 9:00
Solnice - České Meziříčí 1:6 (1:2).
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 0:1 (0:1)
Týniště - České Meziříčí 4:1 (2:1).
České Meziříčí: Drcmánek Jan, Křivák Matyáš, Kudera Denis, Dvořák Tadeáš, Havel Marek, Jílek Antonín, Sofka Jiří

MLADŠÍ ŽÁCI: České Meziříčí - Vamberk 3:4 (2:2). Branky ČM: Janeček Lukáš 2, Cestr Filip. Diváků: 33.
Záznam z utkán
í:
České Meziříčí: Coufal Tomáš - Cestr Filip, Šoun Martin, Bečvář David, Rind Karel, Janeček Lukáš, Zelingerová Anna, Vacek Jiří, Špaček Jakub, Kudera Damián, Havel Vojtěch, Rejchrt Radek, Spěvák Václav, Petřák Roman

MUŽI B: České Meziříčí B - Čermná n.O. 3:2 (3:0). 20. Šoun Michal, 28. Jílek Petr, 37. Trnovský - 47. Kubiš Tomáš, 84. Němec Rostislav. ŽK: 1:1 (49. Trnovský - 49. Kubias David). Diváků: 68.
Rozhodčí: Moravec Miroslav
České Meziříčí B: Podstata - Myšák, Slánský, Ptáček, Baše Martin - Drcmánek, Šoun Martin, Hlavsa, Černý Aleš - Trnovský, Jílek. Střídali: Brouček, Vošvrda, Holub, Krajňák, Bednář
Horký David, sekretář ČM: Výborně rozehraný zápas jsme si v druhém poločasu zkomplikovali, ale nakonec zasloužená výhra. Padali krásné branky, zvláště ta dorostence Šouna stála za to!