Výsledky z víkendu 25. a 26. března

DOROST: České Meziříčí - Červený Kostelec 1:0 (1:0). 40. vlastní. ŽK: 1:0 (70. Mikušík). ČK: 0:0. Diváků: 35.
Rozhodčí: Nosek Milan
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Ptáček, Jílek, Myšák - Dyršmíd, Němeček, Hlavsa, Šoun - Vlášek, Mikušík. Střídali: Bouša Jan, Štěpán Radek.
Slezák Miroslav, trenér ČM: První ostré domácí utkání se nám nakonec povedlo na jedničku. Na toto období, na skvěle připraveném hřišti, jsme do zápasu šli s cílem do toho šlapat od začátku zápasu a zkusit první tým tabulky zaskočit už v úvodu zápasu jako den předtím naše reprezentace Polsko. Prvních pět minut z naší strany bylo výborných soupeře jsme zatlačili a nepustili ho z vlastní poloviny. Poté se hra vyrovnala, ale celý první poločas jsme byli určitě lepším týmem. Náš výkon byl korunován vlastní brankou hostů, kdy jsme dobře presovali a donutili obránce hrát malou domů, která brankáři přeskočila nohu. Druhý poločas už byl vyrovnanější, ale díky dobře fungující obraně jsme se nedostali pod takový tlak jako v předešlém utkání a bereme další tři body. Nakonec je největším ňoumou zápasu hostující brankář, který tímto výrazem počastoval domácího trenéra s doprovodem zdviženého prostředníčku a závěrečným nepodáním ruky po konci zápasu. Hostujícímu hráči, který si obnovil zranění kolene přejeme brzké uzdravení. Celému týmu patří obrovský dík za předvedený výkon.
 
MUŽ A: Meziměstí - České Meziříčí 2:4 (0:3). 60. Mucha Josef, 63. Ansorge Martin - 10. Fiala Daniel (Rezek Tomáš), 21. Fiala Daniel, 45+1. Rezek Tomáš (Tomášek Jakub). 71. Baše Lukáš. ŽK: 0:1 (83. Tomášek Jan), ČK: 0:1 (87. Tomášek Jan). PK: 0:0. Diváků: 120.
Rozhodčí: Urban Vladimír, Jehlička František, Broulík Miroslav
Meziměstí: Čížek Petr - Škola Adam, Urban Patrik (60. Ansorge Martin), Sedláček Jan, Bárta Petr (46. Šnábl Petr), Balín Miroslav (60. Doubrava Michal), Šolc Petr, Jirásek Vojtěch (73. Smrček Jakub), Prokeš Martin, Mucha Josef, Smrček Pavel.
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský (26. Baše Lukáš), Tomášek Jan, Ježek - Rezek Tomáš, Rezek Jakub (73. Baše David), Vejprava, Fiala Daniel - Plšek, Tomášek Jakub (88. Krajňák)
Urban Patrik, hráč Meziměstí: První zápas jsme si vybrali celkem dost smůly a nedopadlo to úplně podle našich představ. Neproměněné šance a darované góly zapříčinily, že jsme nezískali ani bod. Nicméně základ hry na takto těžkém terénu nebyl vůbec špatný, ze hry jsme měli o něco více jak soupeř a na tom musíme stavět.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Na těžkém terénu za aprílového počasí probíhal boj o každý metr hřiště. Žádná fotbalová paráda se ostatně v prvním jarním zápase čekat nedala. Podařilo se nám vstřelit víc branek než domácím a tak jsme zaslouženě zvítězili. Meziměstí ale málem stáhlo třígólovou ztrátu a rozhodl v podstatě až náš šťastný čtvrtý gól. Zpáteční cesta autobusem nám tak rychle utekla. Gratulace klukům k vítězství a trenérovi Patriku Havlovi k úspěšnému dokončení kurzu trenérské licence B.

MUŽI B: České Meziříčí B - Miletín B 2:10. Branky ČM: Tomášek Petr, Bednář Roman.
České Meziříčí B: Podstata - Krivčík Robert, Brouček, Holeček, Myšák - Krajňák, Baše David, Tomášek Petr, Černý Aleš - Bednář, Trnovský. Střídali: Vošvrda