STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 25.5. od 9:00

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Kostelci n. O. v sobotu 25.5. od 9:00
Albrechtice/Borohrádek - České Meziříčí 3:3 (1:1).
Kostelec/Častolovice B - České Meziříčí 2:23 (0:11).
Rychnov B - České Meziříčí 1:5 (1:1).

MUŽI B: Labuť Rychnov - České Meziříčí B 1:3 (0:2). 57. Morong Matěj - 25. a 82. Němeček Miroslav, 10. Hlavsa Leoš. ŽK: 2:0. ČK: 0:0. Diváků: 25.
Rozhodčí: Knapek Jaroslav
České Meziříčí B: Novotný - Španiel, Brouček, Ptáček, Myšák - Červinka, Hlavsa, Němeček, Tomášek Petr - Szorád, Trnovský. Střídali: Drcmánek, Bednář, Frynta Petr.

MUŽI A: České Meziříčí - Opočno 2:0 (0:0). 80. Tomášek Jakub, 89. Jílek Petr. ŽK: 4:3 (54. Slánský, 62. Ježek, 65. Provazník, 72. Havel Tomáš - 49. Drašnar, 65. Jech Stanislav, 86. Brožek Matouš). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 420.
Rozhodčí: Haleš Vladan, Fišer Pavel, Vlachý Michal
České Meziříčí: Adamovič - Havel Tomáš, Provazník, Slánský, Ježek - Fiala Josef (85. Filipi), Rezek Jakub (79. Hlavsa), Vejprava, Tomášek Jakub - Baše Lukáš (72. Fiala Daniel), Plšek (85. Jílek)
Opočno: Serbousek Jaroslav - Brožek Matouš, Slavíček Josef (76. Labik Milan), Vondřejc Milan, Drašnar David, Franc Jakub, Čtvrtečka Lukáš (85. Lukášek Václav), Jech Stanislav (65. Fábera Šimon), Smola Adam, Polák Ondřej, Brožek Šimon
Havel Patrik, trenér ČM: Před krásnou kulisou o kterou se postarali fanoušci obou týmu jsme odehráli bojovné utkání, po kterém jsme se nakonec radovali ze tří bodů. Na závěr bych chtěl poděkovat všem aktérům, kteří se zúčastnili tohoto krásného derby.
Žid Lukáš, trenér Opočna: Gratulace domácím k vítězství.

NEDĚLE

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 26.5. od 12:00
České Meziříčí - Vamberk 0:2 (0:2).
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 2:3 (2:3). Havel Vojtěch 2
České Meziříčí - Doudleby/Rychnov B 0:1 (0:0).
České Meziříčí - Vamberk 0:5 (0:3).
České Meziříčí - Doudleby/Rychnov B 1:2 (1:1). Kudera Damián.

DOROST: Železnice/Valdice - České Meziříčí/Nové Město 0:3 (0:2). 23. Vacek Matěj, 35. Němeček Miroslav, 87. Čížek Vojtěch. ŽK: 1:0. Diváků: 30.
Rozhodčí: Janota Josef
České Meziříčí/Nové Město: Bouša Karel - Rind Lukáš, Fňouk, Lepšík, Štěpán Radek - Vacek, Čížek, Šoun Michal, Němeček - Vlášek, Bouša Jan. Střídal: Coufal Jaroslav
Slezák Miroslav, trenér: Většinu času se zápas odehrál v pouťovém tempu. Kluci dobře drželi míč a soupeře za celý zápas nepustili do jediné vážnější situace. Kromě 15 minut druhého poločasu, kdy domácí hráli na 3 útočníky, jsme měli zápas pod kontrolou. Zápas definitivně rozhodl Čigo, kdy si z domácí obrany udělal slalomové tyče. Gratuluji Kájovi k nule po návratu do branky. A Valachovi přejeme všechno nejlepší k jeho narozeninám.