Výsledky z víkendu 27. a 28. května

Áčko po jasném prvním poločase připustilo v tom druhém ve Vamberku ještě drama. Dorost potvrdil zlepšenou formu a podruhé v sezóně porazil Nováč. Béčku nepomohl k bodům v Kostelecké Lhotě B ani gól předsedy klubu.

Vamberk - České Meziříčí 10:1 (4:1). Šoun Martin

MUŽI A: Vamberk - České Meziříčí 3:6 (0:4). Branky: 47. Halamka, 59. Kotýza Jan, 64. Šimeček Petr - 21., 45. a 49. Plšek, 10. Vejprava, 40. Tomášek Petr, 88. Fiala Josef. ŽK: 1:1 (76. Halamka Daniel - Provazník). ČK: 0:0. Diváků: 70.
Rozhodčí: Hofman Miloš, Průcha Petr, Luňák Michal
Delegát: Židík Miloš
Vamberk: Klofanda Jaroslav - Štěpánek Radim, Češka Martin, Halamda Daniel, Mráz Ondřej, Kotýza Jan (64. Čopík Roman), Malý Marek, Šafařík Tomáš, Chochola Karel (46. Šimeček Petr), Bek Ondřej, Cit David (85. Adamec Martin).
České Meziříčí: Havel Patrik - Havel Tomáš, Tomášek Jan, Roubal, Provazník - Fiala Josef, Vejprava, Tomášek Jakub, Fiala Daniel (87. Fiala Daniel) - Tomášek Petr (78. Mikušík), Plšek
Bořek Milan, trenér Vamberka: V 1. půli naprostý propadák ve všech směrech. Do 2 části jsme se malinko zlepšili a výsledek aspoň korigovali. Soupeři gratulace z efektivity.
Havel Patrik, trenér ČM: Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a již v 10. minutě jsme se ujali vedení. Naší trpělivostí se nám podařilo přidat další góly a tím pádem jsme do kabin odcházeli za stavu 4:0. Do druhé půle jsme nastoupili s příliš velkým klidem že máme zápas pod kontrolou a hned ve 46. minutě nás soupeř vyvedl z omylu. Nám se moc nedařilo dostat hru pod naší kontrolu a soupeř nás začal víc a víc trápit. Nakonec jsme ještě dvě branky ve druhé půli vsítili a dle mého názoru si odvážíme zasloužené 3 body.

MUŽI B: Kostelecká Lhota B - České Meziříčí B 3:2 (0:1). Branky: 53. Kubíček Vojtěch, 65. Nývlt Jan, 70. Rypal Josef - 32. Hlavsa Leoš, 55. Slezák Miroslav. ŽK: 2:0 (39. a 88. Oberreiter Petr). ČK: 88. Oberreiter Petr. Diváků: 49.
Rozhodčí: Nosek Martin, Merbs Rudolf
České Meziříčí B: Podstata - Španiel, Brouček, Petr Karel, Myšák David - Drcmánek, Hlavsa, Černý Aleš (60. Hubáček Pavel), Vošvrda (46. Slezák Miroslav) - Dolejší, Štěpán Jiří
Petr Karel, trenér ČM B: K zápasu jsme nastoupili v oslabené sestavě, kdy zraněné a omluvené hráče museli nahradit již nehrající. I tak se nám povedlo sehrát vyrovnané utkání, kdy jsme dokonce dvakrát vedli, ale domácí nakonec utkání otočili na svou stranu. Děkuji všem hráčům za heroický výkon.

NEDĚLE

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 28.5. od 9:00
České Meziříčí - Solnice 6:5 (2:3). Švorc Štěpán 4, Janeček Lukáš, Kudera Damián
České Meziříčí - Rokytnice/Vamberk 11:1 (6:0). Janeček Lukáš 5, Švorc Štěpán 2, Petřák Roman 2, Bahník Michal, Kudera Damián

DOROST: České Meziříčí - Nové Město nad Metují 2:1 (1:1). 32. Šoun Michal, 55. Hlavsa Jan - 41. Fucyman David. ŽK: 0:0. Diváků: 80.
Rozhodčí: Jehlička František
České Meziříčí: Bouša Karel - Jílek, Rind Lukáš, Mikušík, Dyršmíd, Vlášek, Bouša Jan, Ptáček, Štěpán, Jahelka, Myšák, Šoun Michal, Hlavsa Jan
Slezák Miroslav, trenér ČM: Zápas s naším již tradičním soupeřem byl v celku vyrovnaný. První poločas jsme byli více na míči i díky úspornějšímu režimu soupeře. První branku zápasu jsme vstřelili zaslouženě my po rohu a důrazu Michala Šouna. Soupeř těsně před poločasem srovnal z ojedinělého brejku. Vstup do druhého poločasu se nám povedl a opět po rohu jsme se ujali vedení hlavou Honzy Hlavsy. Poté se hra odvíjela od vápna k vápnu, kde byl soupeř v několika šancích, ale neproměnil. Naši největší šanci ve druhém poločase měl náš Honzík Boušů, kde jeho lob skvěle zlikvidoval brankář hostí.  Podruhé za sebou se nám povedlo oslabené Nové Město porazit a díky tomu jsme se opět přiblížili 3. místu. Dnes jsme byli soupeři, od příští sezóny spoluhráči. Čekají nás ještě 2 zápasy, ve kterých chceme uspět a uvidíme na co nám to bude stačit.