Výsledky z víkendu 28. a 29. října

Áčko se s béčkem Náchoda utkání až příští neděli. Dorost nestačil na Stěžery. Dan Fiala zničil Slatinu ve druhém poločase 5 góly v řadě!

SOBOTA

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 28.10. od 9:00
České Meziříčí - Týniště Modrá 9:2 (4:2).
České Meziříčí - Černíkovice 2:1 (0:1).
České Meziříčí - Javornice 4:4 (3:1).
České Meziříčí: Bahník Michal - Hurdálek Daniel, Drcmánek Jan, Kubec Sebastián, Havel Vojtěch, Bolečková Justýna, Jílek Robert, Luňáková Aneta, Rejchrt Radek

DOROST: Stěžery - České Meziříčí/Nové Město 2:0 (2:0). 12. a 34. Špičan Jan. ŽK: 0:0. Diváků: 20.
Rozhodčí: Hofman Miloš
České Meziříčí: Bouša Kare - Rind lukáš, Mazák, Fňouk, Vlášek - Šoun Michal - Valtera, Bouša Jan, Vacek, Coufal Jaroslav - Bílek. Střídal: Zítko
Slezák Miroslav, trenér ČM: Když jsem ve středu měl na papíře 7 lidí, tak jsme se pokusili zápas přeložit. I přes ochotu domácích se nakonec nepodařilo a zápas se musel odehrát. Jsem rád, že jsme se na bahenní válku nakonec sešli ve 12 a zápas odehráli bez zranění. Zápas naprosto vyrovnaný, kdy rozhodly naše dvě ztráty na útočné polovině a dva brejky domácích. Nejvíce mě mrzí jednání některých hráčů, kteří něco slíbí a nakonec na všechno s prominutím se...

MUŽI A: Náchod B - České Meziříčí, sobota 28.10. od 14:30 ZRUŠENO pro podmáčený terén!!! Nový termín neděle 5.11. od 14:00
Rozhodčí: Vlachý Michal, Ikizgül Varol, Říha Luboš

NEDĚLE

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Kostelci n. O. v neděli 29.10. od 9:00 ZRUŠENO pro podmáčený terén!!!
Přepychy - České Meziříčí
Kostelec/Častolovice - České Meziříčí
Borohrádek - České Meziříčí

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 29.10. od 9:00
České Meziříčí - Solnice 6:2 (1:0).
České Meziříčí - Černíkovice Bílá 1:1 (0:0).
České Meziříčí: Drcmánek Jan - Křivák Matyáš, Kudera Denis, Dvořák Tadeáš, Sofka Jiří, Rezek Matyáš, Luňáková Aneta

MUŽI B: Slatina - České Meziříčí B 5:8 (5:3). 17. a 40. Vojtuš Dominik, 24. Dvořák Filip, 28. Holub Zdeno, 45. Bednář Martin - 47., 50., 64., 74. a 86. Fiala Daniel, 20. Trnovský, 42. Fiala Josef, 41. Hlavsa Leoš. ŽK: 0:2 (65. Fiala Daniel, 82. Ptáček David). Diváků: 40.
Záznam z utkání:
Rozhodčí: Knapek Jaroslav, Merbs Rudolf
České Meziříčí B: Podstata (46. Petr) - Vošvrda, Provazník (60. Šoun Michal), Ptáček, Baše Martin (80. Myšák) - Krajňák, Hlavsa, Fiala Josef, Fiala Daniel - Trnovský, Jílek
Petr Karel, trenér ČM B: Zápas dvou poločasů, který nakonec vyšel vítězně pro nás.