Výsledky z víkendu 4. a 5. listopadu

Z dětí hrála pouze starší přípravka. Dorost vyhrál na umělce v Nováči nad Železnicí/Valdicemi! Áčko zaslouženě padlo v Náchodě.

SOBOTA

MLADŠÍ ŽÁCI: Doudleby/Rychnov B - České Meziříčí, sobota 4.11 od 10:00 (hřiště Doudleby) ODLOŽENO

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Sopotnici v sobotu 4.11. od 10:00 ODLOŽENO
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí
Černíkovice Bílá - České Meziříčí
Vamberk - České Meziříčí

NEDĚLE

DOROST: České Meziříčí/Nové Město - Železnice/Valdice 3:2 (2:2). 6. Bílek Ondřej, 34. Ptáček David, 62. Ptáček David - 25. Vlach František, 42. Daniš Jaroslav. ŽK: 0:0. Diváků: 20.
Rozhodčí: Kudláček Milan
České Meziříčí/Nové Město: Bouša Karel - Zítko, Fňouk, Ptáček, Štěpán Radek - Rind Lukáš - Vacek, Čížek, Šoun Michal, Bílek - Vlášek. Střídali: Bouša Jan, Valtera
Slezák Miroslav, trenér ČM: Místo aby jsme o poločase vedli 5:0 jdeme do kabin za stavu 2:2. V druhém poločase jsme se ujali vedení a pokračovali v dobrém výkonu. Bohužel jsme další branku nepřidali a ke konci jsme za naše zahazování šancí málem byli potrestáni. Ale v celkovém kontextu zápasu jsou naše tři body zasloužené.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Rychnově v neděli 5.11. od 13:00 (hřiště UMT v RK)
Vamberk - České Meziříčí 8:5 (6:2).
Přepychy - České Meziříčí 1:11 (1:7).
Rychnov B - České Meziříčí 7:6 (5:5).
České Meziříčí: Bahník Michal, Bolečková Justýna, Havel Vojtěch, Hurdálek Daniel, Jílek Robert, Kubec Sebastián, Petřák Roman, Štěpán Marek, Ježek Martin

MUŽI A: Náchod B - České Meziříčí 4:1 (1:1). 61. a 72. Hejsek Tobiáš, 13. Kudasiewicz Kamil Mariusz, 75. Gois Filip z pen. - 6. Baše Lukáš. ŽK: 1:3 (28. Gois Filip - 18. Fiala Josef, 70. Provazník Lukáš, 80. Havel Tomáš). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 50.
Záznam z utkání:
Rozhodčí: Matějka Jakub, Pilný Marek, Žerovnický David
Náchod: Kumprecht Matěj - Poláček David, Fenz Jan, Hanzl David (62. Jahoda Matěj), Kudasiewicz (46. Gois Jakub), Šesler Adam, Král Daniel, Hanuš Martin, Hejsek Tobiáš, Gois Filip, Rotter Tomáš
České Meziříčí: Frynta David - Provazník (85. Myšák), Tomášek Jan, Havel Tomáš (85. Ptáček), Ježek - Fiala Daniel, Fiala Josef (85. Vlášek), Vejprava, Tomášek Jakub - Baše Lukáš, Jílek (67. Šoun Michal)
Michal Malý, člen výboru FK Náchod: Sice jsme brzy lacino inkasovali, ale brzy se nám podařilo vyrovnat a to bylo rozhodující. Uklidnili jsme se, utkání jsme měli pod kontrolou a ve druhé půli jsme přidali další tři branky.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Zasloužené vítězství domácích na těžkém terénu. Po druhém gólu jsme se úplně sesypali a bylo to jen otázkou skóre. Přes zimu nás čeká mnoho práce.