Výsledky z víkendu 7. a 8. května

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Rychnově v sobotu 7.5. od 9:00
Rychnov Bílá - České Meziříčí 16:3 (7:1). Havel Vojtěch 2, Bolečková Justýna
Rychnov Žlutá - České Meziříčí 8:6 (4:4). Rejchrt Radek 3, Bolečková Justýna, Petřák Roman, Jílek Robert
Javornice - České Meziříčí 0:9 (0:3). Havel Vojtěch 3, Rejchrt Radek 3, Petřák Roman 2, Bolečková Justýna

V sobotu 7.5. se naše Mladší přípravka vydala sehrát další zápasy do Rychnova nad Kněžnou,  kde se střetla s dvěma domácími týmy a týmem z Javornice. V prvním zápase jsme podlehli hráčům bílých z RK v poměru 3:16, paradoxně jsme v tomto utkání předvedli největší nasazení a herní kvalitu. Několikrát jsme nastřelili brankovou konstrukci. Naopak se nám nevydařil druhý zápas se žlutými z RK. Než jsme se probudili, už jsme prohrávali o 2 branky a do konce zápasu se nám ztráta nepodařila dohnat. Prohra 6:8 nás mrzí nejvíce. V posledním zápase jsme celkem hladce zvítězili 9:0 nad Javornicí. I když nás  bylo z důvodu nemoci pouze 7, děti turnaj zvládli odehrát se ctí. Makáme dál.
 
MUŽI A: Kosičky - České Meziříčí 2:2 (2:0). PK: 2:4. 14. Schovanec Ladislav, 24. Stránský Martin - 53. Tomášek Jan, 60. Baše Lukáš. ŽK: 1:2 (87. Havlín Lukáš - 39. Fiala Josef, 67. Roubal). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 58.
Rozhodčí: Soukup Pavel, Jiříček Adam, Schovanec Ladislav (oddílový rozhodčí)
Delegát: Krenčík Jiří
Kosičky: Koliáš Radan - Havlín Lukáš, Mráz Jakub, Žaloudek Jan, Schovanec Ladislav, Stránský Martin, Stránský Milan, Koóš Tomáš, Dašek Matěj, Mráz David, Kotek Michal
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Krajňák - Provazník (20. Fiala Daniel) - Fiala Josef, Roubal, Tomášek Jan, Rezek - Ježek, Baše Lukáš.
Pražák Milan, předseda Kosiček: Je velká škoda, že jsme nevyužili šance v první půli. Druhý poločas byl z naší strany horší a mohli jsme i prohrát. Nakonec došlo na penalty, ve kterých byl lepší soupeř.
Horký David, sekretář ČM: Domácí mohli po prvním poločasu vést klidně 6:0 a bylo by po zápase. Druhý poločas jsme ale dali míč na zem, zpřesnili kombinaci a mohli jsme vyhrát dokonce ještě v základní hrací době. Dva body po penaltách ale určitě bereme, protože před zápasem bychom uvítali každý bod vzhledem k tomu, že v Kosičkách se nám doposud hrubě nedařilo.
 
MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Borohrádku v neděli 8.5. od 9:00
Borohrádek - České Meziříčí 1:6. Kramer Sebastian 3, Lehký Tobiáš, Štěpán Radek, Vostřel Lukáš
Černíkovice/Solnice - České Meziříčí 2:3 (2:2). Lehký Tobiáš 3
Doudleby - České Meziříčí 2:6 (1:4). Lehký Tobiáš 3, Kramer Christopher, Bilanych Yulian, Rejchrt Karel
 
STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Přepychách v neděli 8.5. od 9:00
Přepychy - České Meziříčí 3:10 (1:4). Janeček Lukáš 7, Švorc Štěpán 2, Bečvář David
Lípa - České Meziříčí 13:2 (6:0). Švorc Štěpán 2
Dobruška/Opočno B - České Meziříčí 10:7 (7:3). Janeček Lukáš 6, Rejchrt Radek
 
DOROST: České Meziříčí - Jaroměř 0:3 (0:1). ŽK: 1:1 (57. Vlášek). Diváků: 30.
Rozhodčí: Špaček Ladislav
České Meziříčí: Bouša Karel - Sekyra, Vlášek, Mikušík, Coufal Marek, Dyršmíd, Šoun, Němeček, Jílek, Rind Lukáš. Mazač, Hoffinger
Slezák Miroslav, trenér ČM: Naše herní a výsledková mizérie pokračuje. Dnes byl náš výkon opravdu špatný. Vše, co jsme si řekli v kabině bylo na hřišti naopak. Když se k tomu přidá naše tréninková morálka v posledních třech týdnech je výsledek jaký je. Škoda třetího gólu, kdy rozhodčí otočil faul a z dlouhého nákopu jsme dostali branku. Na příští zápas budeme muset udělat nějaké změny a pokusit se po dvou zápasech opět bodovat.
 
MUŽI B: České Meziříčí B - Častolovice B 1:2 (0:0). 34. Havel Patrik - 6. Duzbaba Petr, Kánský Jan. ŽK: 1:1 (55. Havel Patrik - 43. Bartoš Jakub. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 130.
Rozhodčí: Knapek Ladislav, Merbs Rudolf
České Meziříčí B: Podstata - Holeček, Šlor, Havel Patrik, Baše Martin - Fiala Daniel, Tomášek Petr, Kupka Aleš, Schejbal - Bednář, Dolejší. Střídali: Jílek Petr, Černý Jakub, Černý Aleš
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Ubrečené a ufňukané mužstvo z Častolovic utrpělo výhru. My jsme se s hrou hostů srovnali až po 15 minutách, kdy jsme prohrávali 0:2. V dalším průběhu zápasu, proti posílenému mužstvu o hráče z A týmu, jsme již byli více než než vyrovnaným soupeřem a v závěru jsme ho donutili ke zdržování a neustálému střídání. Hostující brankář Jedlička nás navíc označil za nefér soupeře. Přitom přiznaná ruka naším pomezním při vyrovnávacím gólu na 2:2 a zakopnutý přímý kop z hranice šestnácky v nastaveném čase, když náš hráč přiznal, že nebyl faulován, jsou důkazem našeho fair play chování v zápase. Našim hráčům děkuji za skvěle odehrané a odmakané utkání a hostům bych ještě ke 3 bodům přibalil kartón kapesníků, aby se příště měli do čeho vybrečet.