Výsledky z víkendu 8. a 9. dubna

SOBOTA 8. dubna
 
DOROST: Nové Město nad Metují - České Meziříčí 1:2 (1:1). 32. Novotný Matyáš -  11. Vlášek Lukáš, 72. Hlavsa Jan. ŽK: 0:2 (75. Jílek, 87. Němeček). ČK: 0:0. Diváků: 40.
Rozhodčí: Jansa Petr
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Jílek, Ptáček, Myšák - Šoun Michal, Hoffinger, Hlavsa, Němeček - Mikušík, Vlášek. Střídali: Dyršmíd, Bouša Jan Štěpán Radek
Slezák Miroslav, trenér ČM: Do Nováče jsme odjížděli s vědomím, že se nám tohoto soupeře ještě nepodařilo porazit a v Bohuslavicích jsme už většinou prohrávali 1:0. S cílem prolomit tuto sérii jsme i vstoupili do zápasu a odehráli jsme vyrovnanou partii. První poločas byl vyrovnaný, kdy jsme nejprve využili chyby domácí obrany a ujali se vedení. Následně jsme ještě nastřelili tyčku krásnou střelou Honzy Hlavsy a po naší chybě soupeř srovnal pěknou akcí se zakončením do prázdné branky. Druhý poločas byl celou dobu vyrovnaný až do střely ze střední vzdálenosti, kterou ještě Kája vytáhl na spojnici. Poté soupeř už branku moc netrefoval a tak si Honza převzal asi na 25 metrech balón do prostoru a nádhernou střelou levou nohou do šibenice nám vrátil vedení. Poté už jsme hráli v hlubokém bloku a soustředili se na udržení výsledku. Všem klukům patří obrovská pochvala za výsledek a předvedený, ubojovaný výkon. Někteří si dnes sáhli na dno svých fyzických sil a byli za to odměněni dalšími třemi body. Strašně nás těší, že jsme na jaře ještě neprohráli a držíme se stále na dohled k čelu tabulky. 
JEN TAK DÁL PÁNOVÉ.
 
MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj ve Vamberku v sobotu 8.4. od 12:30.
Kostelec/Častolovice B - České Meziříčí 5:3 (0:2). Janeček Lukáš, Coufal Jaroslav, Spěvák Václav
Doudleby/Sopotnice - České Meziříčí 3:1 (3:1). Coufal Jaroslav
Vamberk - České Meziříčí 3:2 (2:1). Janeček Lukáš, Coufal Jaroslav
 
MUŽI A: České Meziříčí - Předměřice nad Labem 2:2 (2:2). PK: 2:4. 10. Plšek (Fiala Daniel), 30. Fiala Daniel (Plšek) - 35. Neradílek Lukáš, 45. Hošek Ladislav. ŽK: 4:2 (28. Fiala Josef, 44. Krajňák, 53. Slánský, 83. Plšek - 77. Mrkvička, 84. Jiroušek). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 80.
Rozhodčí: Lukes Jan, Turek Jiří, Žák Pavel
Předměřice: Karban Jakub - Markarjanc Boris, Zeman Milan (61. Pekáč Štěpán), Mrkvička Jan, Šimůnek Jakub (66. Žoch David), Sataranský Ondřej, Netík Boris (75. Jiroušek Petr),, Polanský Vojtěch, Neradílek Lukáš, Hošek Ladislav, Ponikelský Tomáš (75. Mazal Daniel)
České Meziříčí: Frynta David - Krajňák (60. Baše David), Slánský, Havel Tomáš, Ježek - Fiala Josef (84. Šoun Michal), Rezek Tomáš (84. Němeček), Rezek Jakub (84. Vejprava), Tomášek Jakub (77. Havel Patrik) - Fiala Daniel, Plšek 
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Naši marodkou a zraněními zdecimované sestavě neprospělo páteční každoroční Velikonoční derby fanoušků pražských S ve Skršicích. Ve spojení s mizernou tréninkovou morálkou to nevěštilo nic dobrého. Kluci ze sebe vymáčkli všechno, ale na nadšeně bojující hosty to nestačilo. Předměřice, bojující o holé přežití v 1. B. třídě, prostě chtěli víc. Dokážeme se vcítit do jejich kůže. Šance na reparát se nabízí hned za týden v derby v Opočně. Opětovně děkujeme dorostencům za výpomoc.
Mrkvička Lukáš, trenér Předměřic: Začátek zápasu jsme moc nezachytili a domácí po dvou jednoduchých situací se ujali vedení o dvě branky. Postupně jsme získávali trochu víc ze hry z čehož pramenilo snížení a následně i srovnání skóre do konce poločasu. Ve druhé půlce jsme měli prvních 25 minut více ze hry a vypracovali si několik gólovych šanci. Poté se hra začala přelévat z jedné strany na druhou a i domácí si vypracovali gólovou šanci. V penaltách jsme dnes byli úspěšnější a odvezli si důležité 2 body z horké půdy.
 
NEDĚLE 9. dubna
 
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 9.4. od 9:00
České Meziříčí - Slatina 6:2 (4:1).
České Meziříčí - Solnice A 5:9 (3:7).
České Meziříčí - Javornice 3:8 (2:5).
 
MUŽI B: Přepychy B - České Meziříčí B 1:5 (0:3). 70. Tomín Martin - 35. a 38. Fiala Daniel, 42. Dolejší, 56. Tomášek Petr, 75. Havel Patrik. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 55.
Rozhodčí: Jedlinský Miroslav, Knapek Jaroslav, Jakubec Petr
České Meziříčí B: Podstata - Baše David, Provazník, Tomášek Jan, Brouček, - Černý Aleš, Čiháček, Tomášek Petr, Fiala Daniel - Havel Patrik, Bednář. Střídali: Dolejší, Trnovský, Drcmánek, Němeček, Vošvrda
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Zápas jsme rozhodli v 1. poločase, kdy nás několika zákroky podržel brankář Jirka Podstata a my jsme na konci poločasu dali 3 branky. Druhou půli jsme si už pohlídali a utkání dovedli k zaslouženému vítězství. Po celý zápas, až na určité pasáže, jsme byli lepší, fotbalovější a vytvořili si více brankových příležitostí. Konečně naše béčko, posílené hráči širšího kádru áčka (stejně jako domácí), předvedlo kvalitní výkon a byla radost si takový zápas zahrát a taky užít. Poděkování všem, včetně hráčům z lavičky, za kvalitní výkon.