Předkolo poháru KFS: České Meziříčí - Třebechovice 2:2 (0:1). PK: 3:4

České Meziříčí - Třebechovice pod Orebem 2:2 (0:1). PK: 3:4. 75. Ježek z pen. (Vejprava), 90. Havel Tomáš - 14. a 50. Sehnal Zdeněk. ŽK: 1:1 (70. Plšek - 88. Šedivý David). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 153.
Rozhodčí: Jedlička Martin, Kudláček Milan, Jehlička František
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský (46. Tomášek Jan), Krajňák - Fiala Josef, Hlavsa, Vejprava, Rezek Jakub (65. Vlášek Lukáš) - Ježek - Plšek, Baše Lukáš (78. Schejbal)
Třebechovice: Cejnar Václav - Bendig Gejza (89. Olashyn Mykhailo), Bíl Martin, Bíl Radek (40. Kotal Václav), Horák Daniel (46. Šedivý David), Věříš Michal, Želízko Jan, Ježek Filip, Krejcar Jan, Sehnal Zdeněk, Jánský Kryštof
Horký David, sekretář ČM: Dnes rozhodlo naše neproměňování šancí první poločas. Utkání jsme bojovností ve druhém poločase dovedli až do penalt, ve kterých byli přesnější hosté. Pochvala za odmakaný zápas ve velkém vedru a poděkování za pomoc dorostencům v době dovolených. Třebechovicím přejeme hodně štěstí v prvním kole poháru a úspěšný vstup do sezóny.