Předměřice - České Meziříčí 1:2 (0:0)

Předměřice - České Meziříčí 1:2 (0:0). 64. Neradílek Lukáš - 74. Plšek Jan (Krajňák), 89. Havel Tomáš (Fiala Josef). ŽK: 2:3 (61. Hošek Ladislav, 71. Šmarda Michal - 58. Tomášek Jan, 63. Havel Patrik (trenér), 85. Havel Tomáš). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 100.
Rozhodčí: Kubálek Lukáš, Kuric Jan, Petrů Josef
Předměřice: Cudlín Michal - Hronek Aleš, Koubalík Petr (84. Jiroušek Petr, Markarjanc Boris, Mrkvička Jan, Hošek Ladislav, Neradílek Lukáš, Šmarda Michal, Ponikelský Luboš (57. Sataranský Ondřej), Paizker Pavel (77. Bouček Josef), Pumr Adam (57. Žoch David)
České Meziříčí: Jílek - Havel Tomáš, Slánský, Roubal, Sekyra (81. Hlavsa) - Rezek Tomáš, Vejprava, Tomášek Jan (71. Krajňák), Fiala Josef - Baše Lukáš, Plšek
Mrkvička Lukáš, trenér Předměřic: Opět a pořád dokola. My hrajeme pohledný fotbal a soupeři vstřelují branky. Dnes to již vypadalo na důležité vítězství ale bohužel jsme dnes opět odcházeli bez bodu.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: První poločas měli územní převahu domácí. Nám se kombinační hra vůbec nedařila, uchylovali jsme se pouze k nakopávaným balónům se kterými si matadoři v obraně Předměřic hravě poradili. Druhý poločas byl dlouho stejný obrázek hry, až inkasovaný gól nás zdravě naštval. Začali jsme jezdit po zadku, povedla se nám i střídání a Meřičským srdíčkem jsme zápas v poslední patnáctiminutovce otočili. Gratulace borci! Příští sobotu na derby všichni v modro-bílém!