Přepychy B - České Meziříčí B 1:5 (0:3)

Přepychy B - České Meziříčí B 1:5 (0:3). 70. Tomín Martin - 35. a 38. Fiala Daniel, 42. Dolejší, 56. Tomášek Petr, 75. Havel Patrik. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 55.
Rozhodčí: Jedlinský Miroslav, Knapek Jaroslav, Jakubec Petr
České Meziříčí B: Podstata - Baše David, Provazník, Tomášek Jan, Brouček, - Černý Aleš, Čiháček, Tomášek Petr, Fiala Daniel - Havel Patrik, Bednář. Střídali: Dolejší, Trnovský, Drcmánek, Němeček, Vošvrda
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Zápas jsme rozhodli v 1. poločase, kdy nás několika zákroky podržel brankář Jirka Podstata a my jsme na konci poločasu dali 3 branky. Druhou půli jsme si už pohlídali a utkání dovedli k zaslouženému vítězství. Po celý zápas, až na určité pasáže, jsme byli lepší, fotbalovější a vytvořili si více brankových příležitostí. Konečně naše béčko, posílené hráči širšího kádru áčka (stejně jako domácí), předvedlo kvalitní výkon a byla radost si takový zápas zahrát a taky užít. Poděkování všem, včetně hráčům z lavičky, za kvalitní výkon.