Přepychy - České Meziříčí 0:3 (0:2)

Přepychy - České Meziříčí 0:3 (0:2). 7. Havel Lukáš (Hlavsa), 36. Ježek (Hlavsa), 88. Kozák. ŽK: 2:1. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 152.
Rozhodčí: Šlezingr, Bačo, Čožík
Delegát: Haleš

Přepychy: Chudý – Krejčí (74. Kašpar), Rathouský, Jelen, Tláskal (48. Prát) – Čtvrtečka, Sedlák (90. Podstata), Blažej, Šmída – Kollár (67. Merganc), Kinzel

České Meziříčí: Frynta - Čáp (65. Tomášek Petr), Kozák, Provazník (82. Havel Tomáš), Čiháček - Slánský, Tomášek Jan, Hovorka, Ježek - Havel Lukáš (82. Baše Lukáš), Hlavsa

Pavel Miroslav, trenér Přepych: První poločas jsme odehráli ve vlažném tempu, proto hosté poločas vyhráli zcela zaslouženě. Ve druhém poločase jsme přeskupili jednotlivé posty a vytvořili jsme si územní převahu. Vytvořili jsme si i šance, které jsme bohužel neproměnili. V závěru hosté dali třetí branku a utkání jsme zaslouženě prohráli.

Mikušík Milan, trenér ČM: První poločas jsme podali dobrý výkon. Vycházely nám kombinace, ze kterých jsme si vytvářeli brankové příležitosti, ze kterých jsme vstřelili "pouze dvě branky". Ve druhém poločase jsme podali špatný výkon, domácí jsme pustili do několika šancí. V závěru se nám podařilo vstřelit třetí branku, a utkání jsme dovedli do zaslouženého vítězství.