Přepychy - České Meziříčí B 3:0 (1:0)

Přepychy - České Meziříčí B 3:0 (1:0). 12. a 50. Blažej Michal, 70. Tomín Martin. ŽK: 0:2. ČK: 0:0. Diváků: 120.
České Meziříčí B:
Havel Patrik - Kubíček Jindřich, Hejlek, Brouček, Kupka Aleš - Vošvrda (41. Frynta Petr), Kašpar Jan (20. Kupka Michal), Tomášek Petr, Borecký David - Hrubý Aleš (27. Štěpán Jiří), Španiel (77. Holeček Jiří)
Tomášek Petr, trenér ČM B: Prvních 20. minut nás soupeř přehrával a výsledkem byl inkasovaný gól z přímého kopu. Pak jsme hru vyrovnali, ale bohužel z vypracovaných šancí jsme branku vstřelit nedokázali. Vinou zranění jsme byli nuceni 3x střídat už do poločasu a v průběhu 2. poločasu odstoupil pro zranění další hráč. Ve druhém poločasu jsme se snažili vstřelit vyrovnávací branku, ale ani ty nejvyloženější šance jsme neproměnili. Byli to naopak domácí, kteří nám z brejkových akcí přidali další 2 góly. Bohužel bez branek se vyhrávat nedá, a tak jsme body nechali v Přepychách. Zraněným hráčům přeji brzké uzdravení a návrat na trávník.