Přípravné utkání 15.8.2018: České Meziříčí - Libřice 3:4 (2:3)

České Meziříčí B - Libřice 3:4 (2:3). Branky ČM: Hrubý Aleš 2, Fiala Daniel.
České Meziříčí B:
Kašpar Aleš (46. Rak) - Baše David (46. Bednář Roman), Petr, Holeček (46. Brouček), Frynta Petr (72. Baše David) - Vošvrda (46. Černý Aleš), Tomášek Petr (46. Vu), Fiala Josef, Fiala Daniel - Havel Patrik (46. Černý Jakub), Hrubý (46. Tačík)
Tomášek Petr, trenér ČM B:
Do utkání jsme vstoupili lépe a po střele Aleše Hrubého jsme šli do vedení. Po našich zbytečných chybách hosté otočili skóre na 1:2. Po důrazu Dana Fialy a Aleše Hrubého se nám sice podařilo vyrovnat, ale poslední slovo v 1. poločase měli opět hosté. Do 2. poločasu jsme vystřídali více než polovinu mužstva a ta si nevedla vůbec špatně. Hosté byli sice lepší a podařilo se jim odskočit na 2 branky, nám se podařilo snížit ukázkovou přihrávkou Davida Bašeho mezi beky a krásným zakončením Dana Fialy. Do konce utkání se nám již ale nepodařilo skóre srovnat, ale i tak chválím celé mužstvo za předvedený výkon a přístup k utkání. Dostatečný počet nám dává slibné vyhlídky do soutěžních utkání.