Provodov - České Meziříčí 2:2 (1:2)

Provodov - České Meziříčí 2:2 (1:2). 31. z pen. a 83. Eimer - 15. Hlavsa Leoš (Čiháček), 45. Kupka Aleš. ŽK: 0:2. ČK: 0:0. Diváků: 100
Rozhodčí: Vích, Špáta, Vítek Pavel
Delegát: Galba

Provodov: Swaczyna – Malý, Kuneš, Bek, Výborný – Khun, Pařízek, Müller (58. Bareš), Vrabec – Macek (64. Bensch), Eimer

České Meziříčí: Frynta (8) - Kubíček (8), Havel Roman (8), Slánský (8), Borecký (8) - Kupka (9) (73. Tetřev (N)), Hlavsa (9), Tomášek Jan (9), Čiháček (8) (85. Havel Tomáš (N)), Ježek (8) - Schejbal (8) (55. Baše Lukáš (7))

Richard Berger, trenér Provodova: „První poločas jsme zbytečně prohospodařili, ve druhé půli jsme zlepšenou hrou sice vyrovnali, ale bohužel bez kýženého třetího gólu."

David Horký, vedoucí mužstva ČM: Přijeli jsme do Provodova obrat ho o nějaký ten bod a to se nám povedlo, takže jsme spokojeni. Kluci příkladně bojovali a zápas odjezdili. Vstřelili jsme dvě krásné branky. Při první Hlavsa prokličkoval od půlky středem hřiště až před brankáře, kterého chladnokrevně prostřelil. Druhou vstřelil Kupka ze 40. metrů, když levačkou přehodil vyběhnutého brankáře.