PU: České Meziříčí - Smiřice 3:5 (2:1)

PU: České Meziříčí - Smiřice 3:5 (2:1). 5. Slánský, 22. Baše, 82. Hlavsa - 37. ?, 50. ?, 60. ?, 66. ?, 72. ?

České Meziříčí: Frynta (5) - Kubíček (4), Kozák (3), Tetřev (3), Kupka (3) - Krajňák (3), Hlavsa (4), Čiháček (3), Ježek (4) - Slánský (2) - Baše (4). Střídali: Rak (3), Borecký (2), Havel Tomáš (4), Tomášek (4), Čáp (3), Schejbal (3)

Snad už poslední přípravný zápas jsme sehráli na umělce V Novém Městě proti vedoucímu týmu okresního přeboru na Hradecku. Už v páté minutě po krásném centru Čiháčka na Ježka zakončoval z malého vápna Slánský 1:0. Ve 22. minutě Baše vrátil odražený balón křižně do šibenice a vedli jsme o dva góly. Od tohoto okamžiku jsme ale z nepochopitelných důvodů ustoupili od aktivní hry a Smiřice nás donutili se bránit. Na hřišti každý klopil hlavu a nenašel se nikdo, kdo by tu naši letargii ukončil a mužstvo vyhecoval. Na naši hru se dalo docela koukat až posledních 10. minut, což je strašně málo.  Na 3:5 snížil Hlavsa, který obhodil brankáře. Soupeř nám zaslouženě nasázel 5 gólů a zvedl si na nás sebevědomí. Když půjdeme s takovýmhle přístupem do zápasu s Třebší tak si odneseme desítku.