PU: Nové Město nad Metují - České Meziříčí 1:1 (1:0)

16.2. od 14:00 Nové Město nad Metují - České Meziříčí 1:1 (1:0). 37. ? - 73. Baše (Kupka)

Frynta (8) - Borecký (5), Kozák (7), Tetřev (7), Kupka (9) - Krajňák (8), Hlavsa (7), Čiháček (8), Ježek (7) - Slánský (7) - Havel Lukáš (5). Hokejově střídali: Rak (8), Baše (7), Havel Tomáš (4), Schejbal (5), Tomášek (6), Čáp (6)

Ke druhému přátelskému utkání jsme nastoupili po 14 dnech, protože minulý týden nám Přepychy odřekly na poslední chvíli a nebyla šance sehnat náhradního soupeře. První poločas byl vyrovnaný, hráli jsme s domácím Městem rychlý kombinační fotbal, kterému chyběly pouze góly. Ve 37. minutě po chybě ve středu hřiště jsme prohrávali 1:0. O půli vystřídal v brance Rak Fryntu a i on odvedl spolehlivý výkon. V druhém poločase jsme se hnali za vyrovnáním, což se nakonec povedlo v 73. minutě, kdy Kupka našel krásným pasem Bašeho a ten tváří v tvář proti brankáři už nezaváhal. Do konce zápasu se hra přelévala z jedné strany na druhou ale větší šanci ke vstřelení vítězné branky měli domácí, když nastřelili i dvakrát břevno. To se ale nestalo a tak jsme se rozešli nerozhodně 1:1. Utkání přihlížela naše nejmenší fanynka Liliana Slánská. Velmi nás mrzí že jsme asi opět přišli na delší dobu o Lukáše Havla, který si poranil koleno. Více se dozvíme až po vyšetření specialistou.

Příští sobotu 23.2. hrajeme opět v Novém Městě od 12:00 proti Úpici.