PÚ: TJ Velké Poříčí - FC České Meziříčí 3:2 (0:2)

TJ Velké Poříčí - FC České Meziříčí 3:2 (0:2)

Sestava: Frynta David (46. Jílek Petr) - Havel Tomáš, Roubal, Provazník, Sekyra (46. Vošvrda) - Fiala Josef, Rezek (46. Hlavsa), Tomášek Jan (75. Rezek), Hrudík (75. Ježek) - Baše Lukáš (46. Mikušík), Ježek (46. Fiala Daniel)

Dnes 13.2.2022 odehrálo naše A mužstvo první přátelské utkání na umělé trávě v Náchodě proti celku z 1.A třídy.
Celkově vyrovnané utkání, kde jsme po prvním poločase vedli 2:0 po brankách Lukáše Bašeho a Josefa Fialy.
Ve druhém poločase jsme již nedokázali využít našich šancí a soupeř trpělivou hrou a kvalitnější koncovkou otočil stav utkání ve svůj prospěch a po odehraných 90 minutách se mohl radovat z vítězství.
Škoda jen nevyužitých šancích z prvniho poločasu.
Utkání nám ukázalo na čem ještě musíme zapracovat, aby jsme během soutěže byly konkurenceschopni během celého utkání.
Všem hráčům bych chtěl poděkovat za dobré nasazení a zodpovědný přístup v zápase i v celé zimní přípravě.