Rasošky/Josefov - České Meziříčí 2:2 (0:1). PK 3:2

Rasošky/Josefov - České Meziříčí 2:2 (0:1). PK 3:2. Ševc Martin 2
Slezák Miroslav, trenér ČM:
Dnešní utkání se odehrálo na velmi těžkém terénu. Chvílemi mi hřiště spíše připomínalo tropickou savanu než hrací plochu. Po většinu zápasu to byl spíše boj. Do zápasu jsme vstoupili dobře a celkem brzy se ujali vedení a byli jsme lepším týmem. Po půl hodině hry jsme šli ale do deseti, kdy podle pana rozhodčího náš brankář fauloval ve vápně na červenou kartu. Hosté penaltu neproměnili a do šaten se šlo za našeho jedno gólového vedení. Druhý poločas jsme zalezli do hlubšího bloku a snažili se spoléhat na brejky. Bohužel po naši chybě míč skončil v síti jak brankové. tak i za bránou. Na mé upozornění, že je v brankové síti díra rozhodčí nebral ohledy. Až když mu to řekl náš kapitán po dalších deseti minutách hry jí nechal opravit. Na to jsme se i v deseti dostali do jedno brankového vedení. Bohužel z posledního rohu zápasu jsme inkasovali branku na 2:2. V penaltách byli šťastnější domácí. Moc děkuji všem hráčům, kteří se utkání zůčastnili a hlavně deseti statečným, kteří 60. min odmakali. Nerad to říkám, ale opravdu nejhorší osobou na place byl ten mladík v černém dresu, který se procházel ve středovém kruhu a jeho nejrychlejší pohyb byl, když mě běžel kárat ke střídačce.