RK: Černíkovice/Solnice - České Meziříčí 0:7 (0:1)

Černíkovice/Solnice - České Meziříčí 0:7 (0:1). 46., 54. a 64. Němeček Miroslav, 4. a 41. Jílek Petr, 49. Krivčík Petr, 73. Bouša Jan.
České Meziříčí: Sekyra Martin - Jílek Petr, Bastl Adam, Bouša Jan, Dyršmíd, Kleštinec, Mikušík, Myšák, Němeček, Šoun, Vlášek
Syrůček Petr, trenér ČM: Zápas se odehrál na umělé trávě za stálého deště. Velmi povedený začátek nás posunul do brankového vedení. Bohužel další gól se do poločasu nepřidal a soupeř začal mít chvílemi i více ze hry. V druhém poločase se nám podařilo několik krásných přihrávek za obranu, které se dokázali využít a nastřílet další branky. Díky vytrvalému dešti balón při naší střelbě často nabíral na razanci a domácí brankář měl hodně práce balón udržet ve své moci. I díky pohotovým dorážkám jsme přidali další branky a bylo rozhodnuto.