RK: Lípa/Týniště - České Meziříčí 1:2 (0:2)

Lípa/Týniště - České Meziříčí 1:2 (0:2). Branky ČM: 32. a 39. Jílek Petr.

České Meziříčí: Bouša - Bastl Adam, Dyršmíd, Jílek, Kleštinec, Krivčík, Mikušík, Němeček, Sekyra, Myšák, Vlášek, Šoun

Rozhodčí: Broulík Miroslav

Roubal Zdeněk ml., asistent trenéra ČM: Do dnešního zápasu jsme nastupovali s tím, že nevíme co čekat od soupeře. Takže po opatrném začátku z obou stran, jsme si postupem času získali mírnou herní i územní převahu, která pramenila z dobrého napadání soupeře, ale k nějaké větší šanci nevedla. Ve 32.min po dobrém vykombinování z vlastní poloviny hřiště vyslal kolmicí M. Němeček P. Jílka a ten už si s brankářem poradil střelou na zadní tyč. Minutu před poločasem znovu utekl P. Jílek a upravil poločasový výsledek na 2:0. Ve druhé půli nám začaly docházet síly a toho využíval soupeř rychlými brejky, s kterými si naše obrana dobře poradila, až na jednu situaci, která vedla k pokutovému kopu, kde se hostům podařilo snížit. To už bylo naštěstí od hostů vše a my jsme mohli oslavit výhru 2:1.