Roveň - České Meziříčí B 3:2 (1:2)

Roveň - České Meziříčí B 3:2 (1:2). 35. a 85. Kotyza Slavomír, 86. Dvorský Radek - 37. Jelen Martin, 43. Černý Aleš. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 66.
Rozhodčí: Reichl Petr
České Meziříčí B: Havel Patrik - Baše Martin, Holeček, Brouček, Frynta Petr - Schejbal, Tomášek Petr, Kupka Aleš, Černý Aleš - Černý Jakub, Bednář Roman. Střídali: Jelen Martin, Drcmánek, Hrudík Petr, Holub Kamil
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: 1. poločas se hrál vyrovnaný bojovný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Branky přišly až v jeho závěru, kdy nejdříve po nepřesné "malé domů" jsme inkasovali polovlastní gól. Do konce poločasu se nám však po rohových kopech podařilo skóre otočit. 2. poločas už byli domácí aktivnější a postupně si vytvářeli šance. Když už to vypadalo, že si konečně z Rovně odvezeme 3 body inkasovali jsme v závěru 2 branky, a tak odjíždíme opět bez bodu. Domácí byli zejména ve 2. poločase lepším týmem a zaslouženě zvítězili, my jsme naopak ve 2.půli branku domácích ani neohrozili.