Rozpis letní přípravy mužů 2015

Upozornění - na trénink si brát věci na běhání i na fotbal! Veškeré změny oproti rozpisu budou rozesílány SMS zprávami a zveřejněny na Facebooku a webu.

Sobota 11.7. od 18:00 zahájení přípravy

Úterý 14.7. od 18:00 trénink A+B

Pátek 17.7. od 18:00 trénink A+B

(Sobota 18.7. Turnaj ve fotbálku na hřišti ČM)

Úterý 21.7. od 18:00 trénink A+B

Pátek 24.7. od 18:00 trénink A+B

Sobota 25.7. prípravné utkání: Voděrady - České Meziříčí B 7:3 (3:3). 7. a 30. Falta Tomáš, 21. Brich Marek, 47. Brandejs Pavel, 60. Holoubek Stanislav, 65. Šimerda Petr, 90. Korán Jakub -  8., 14. a 43. Vošvrda Kamil
České Meziříčí B:
Havel Patrik (46. Baše Karel) - Španiel, Tomášek Petr, Jarkovský, Kubíček Jindřich - Vošvrda, Tomášek Jakub, Brouček, Frynta Petr - Horký, Ugurlu. Střídal: Štěpán Jiří

Neděle 26.7. Předkolo poháru KFS: Borohrádek - České Meziříčí 1:4 (0:3). 61. Vojnar - 7. Kozák (Tomášek Jan), 36. Rezek, 45. Kozák (Baše Lukáš), 68. Havel Lukáš (Hlavsa). ŽK: 0:3. ČK: 0:0. PK: 1:0 (77. domácí neproměnili). Diváků: 50.
Borohrádek:
Vašata - Uhnavý, Vojnar (79. Lifka Kamil), Moravec (65. Kněžour), Jehlička, Udržal, Sazima Tomáš (Malý), Sazima Radek (Chudoba), Matějus Pavel, Matějus Jan, Liška (Václavek)
České Meziříčí: Frynta David - Jančura David, Kozák, Tomášek Jan, Kupka (71. Čáp) - Hovorka (50. Havel Lukáš) - Krajňák, Rezek, Hlavsa (81. Tomášek Petr), Ježek - Baše Lukáš
Sazima Radek, trenér Borohrádku: Zasloužené vítězství hostů.
Mikušík Milan, trenér ČM: Bylo znát, že jde o první utkání po letní pauze, ve hře bylo dost nepřesností. S předvedenou hrou i s postupem jsme spokojeni.

Úterý 28.7. přípravné utkání: Libřice - České Meziříčí B 1:1 (1:1). 1. Zapadlo - 6. Slezák Miroslav (Hrubý)

1. poločas: Havel Patrik (30. Baše Karel) - Borecký, Havel Tomáš, Jarkovský, Kupka Aleš - Vošvrda, Tomášek Petr, Tomášek Jakub, Slezák (35. Jančura) - Ševc Martin, Hrubý
2. poločas: Baše Karel - Španiel, Jančura, Jarkovský (80. Hrubý), Kubíček Jindřich - Vošvrda (85. Ugurlu), Tomášek Jakub, Tomášek Petr, Kupka Aleš - Horký, Hrubý (61. Havel Tomáš)

Středa 29.7. od 18:00 trénink A

Čtvrtek 30.7. přípravné utkání: Albrechtice n. O. - České Meziříčí 8:3 (2:0). 22., 35., 49., 55. a 76. Hořínek David, 62. ?, 63. ?, 89. ? - 47. Ježek (Baše Lukáš, Havel Lukáš), 77. Havel Lukáš (Jančura), 78. Ježek
České Meziříčí:
1. poločas:
Havel Patrik - Čáp, Kozák, Tomášek Jan, Havel Tomáš - Jančura - Baše Lukáš, Rezek, Hlavsa, Ježek - Havel Lukáš
2. poločas: Havel Patrik - Borecký David, Kozák, Tomášek Jan, Havel Tomáš (75. Čáp) - Jančura - Baše Lukáš, Rezek (76. Hlavsa), Hlavsa (60. Tomášek Petr), Ježek - Havel Lukáš

Pátek 31.7. od 18:00 trénink B (pro A dobrovolný)

Sobota 1.8. pohárové utkání OFS: České Meziříčí B - Petrovice 4:4 (2:1). PK: 1:3.  12. Provazník (Vošvrda), 20. Tomášek Petr (Vošvrda), 82. Havel Tomáš, 88. Havel Tomáš (Vošvrda) - 9., 54. a 63. Rumpík, 56. Pavelka. ŽK: 1:1. ČK: 0:0. Diváků: 99.
Baše Karel (46. Havel Patrik) - Kubíček Jindřich, Provazník, Jarkovký, Borecký - Vošvrda, Tomášek Petr, Brouček, Frynta Petr (46. Štěpán Jiří) - Španiel (65. Havel Tomáš), Slezák (65. Ugurlu)

Neděle 2.8. pohárové utkání KFS: Police nad Metují - České Meziříčí 4:4 (3:2) na pen. 6:5. Branky: 17. z pen., 38. a 66. Klapkovský, 33. Jandík - 3. Havel Lukáš (Ježek, Baše Lukáš), 40. Rezek (Baše Lukáš), 48. Ježek (Baše Lukáš), 50. Havel Lukáš. Penalty proměnili: Bergman, Klapkovský, Kollert, Jandík, Tauc, Rieger - Ježek, Rezek, Kozák, Hlavsa, Krajňák. Neproměnili: Šnábl - Tomášek Jan, Frynta David. ŽK: 3:2. ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 80.
Police n. Met.:
Mžourek - Rieger, Skalický (74.Švorčík),Tauc, Hejnyš (63.Čermák) - Pataki, Šnábl, Jandík, Kollert - Klapkovský, Bergmann
České Meziříčí: Frynta David - Jančura, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Havel Tomáš (70. Tomášek Petr) - Rezek, Havel Lukáš (53. Krajňák), Hlavsa, Ježek - Baše Lukáš
Klimeš Karel - předseda oddílu Police: Oproti minulému utkání jsme v obranné činnosti nebyli důrazní a hosté naše chyby trestali.Postupuje štastnější.
Mikušík Milan, trenér ČM: Pro diváky pohledné utkání, ve kterém padlo 8 branek. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vstřelili jsme ve třetí minutě branku. Během dalších deseti minut jsme mohli přidat další dvě branky. Poté jsme vytvořili hrubé chyby v obraně a nechali soupeře utéct o dvě branky. Z našeho pohledu bylo pozitivní, že se nám podařilo ve druhém poločase utkání otočit. Bohužel jsme soupeře v 66. minutě pustili soupeře po hrubé chybě do šance, kterou zužitkoval a zápas tak skončil zaslouženou remízou. V penaltách jsme neměli potřebný klid. Gratulujeme soupeři k postupu.

Úterý 4.8. od 18:00 trénink A+B

Středa 5.8. ZRUŠENO! přípravné utkání České Meziříčí A - Třebechovice od 18:00 (hřiště ČM)

Pátek 7.8.  od 18:00 trénink A+B

Neděle 9.8. mistrovské utkání Černilov - České Meziříčí od 17:00 (odjezd v 15:45 auty od starky)
Neděle 9.8. mistrovské utkání Kostelecká Lhota A - České Meziříčí B od 17:00 (odjezd v 15:15 od starky)