Rychnov nad Kněžnou B - České Meziříčí B 6:2 (3:2)

Rychnov nad Kněžnou B - České Meziříčí B 6:2 (3:2). 30. Kubec Roman, 34. Holoubek Jiří, 43. Čech Vladimír, 49. Švarc Jaroslav, 80. a 82. Jedlinský Jan - 5. Španiel, 6. Fiala Josef
Rozhodčí: Hloušek Jakub, Knapek Jaroslav, Nosek Milan
České Meziříčí B: Šlór - Borecký David, Tomášek Petr (80. Havel Patrik), Hrudík Petr, Baše David - Frynta Petr (64. Tačík), Hovorka, Hlavsa, Holeček (55. Tomášek Jakub) - Fiala Josef, Španiel
Tomášek Petr, trenér ČM: Na začátku zápasu jsme přečkali 3 tutovky domácích. Po té jsme se dostali do dvou brejkových situací a v 6. minutě jsme vedli 2:0. Mohli jsme přidat i další branky, ale domácí se postupně oklepali a ještě do poločasu otočili skóre ve svůj prospěch. Na začátku 2. poločasu jsme opět inkasovali a pak už to byl souboj rychnovských útočníků s naším brankařem. Kryštof nás dnes neskutečně podržel a až do závěru jsme drželi celkem přijatelný výsledek. Bohužel za stavu 4:2 jsme neproměnili tutovku a v závěru ještě 2 krát inkasovali. Domácí zvítězili naprosto zaslouženě a od většího přídělu nás dnes zachránil výborně chytající Kryštof Šlór.