Slatina nad Zdobnicí - České Meziříčí B 2:1 (2:1)

Slatina nad Zdobnicí - České Meziříčí B 2:1 (2:1). 13. a 17. Hrabák Jiří - 37. Hrubý Aleš. ŽK: 2:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 45.
České Meziříčí B: Baše Karel - Kubíček Jindřích, Hejlek, Borecký David, Frynta Petr - Holeček Jiří, Slezák, Novák Tomáš, Štěpán Jiří (70. Šlor Kryštof  - Španiel, Hrubý)
Čepela Petr, vedoucí mužstva ČM B: Vstup do zápasu nám vůbec nevyšel. Už po 17 minutách jsme prohrávali o dvě branky, přičemž jsme si druhou branku vstřelili prakticky sami. Snížit se nám podařilo na konci poločasu, po přesné střele Aleše Hrubého. V druhém poločasu se už hrálo téměř jen na branku domácích, ale naše střelecké pokusy se mezi tři tyče nevešly, nebo je dokázal zkrotit domácí brankář. Týmu se nedá upřít snaha, ale na některých hráčích je bohužel vidět velké tréninkové manko a nerozehranost.