Slavia HK B - České Meziříčí 1:3 (0:2)

Slavia HK B - České Meziříčí 1:3 (0:2). 63. Hutla Marek - 15. Havel Patrik (Rezek), 33. Tomášek Jan (Ježek), 82. Havel Patrik (Rezek). ŽK: 0:4 (65. Kozák, 82. Roubal, 88. Tomášek Jan, 90. Havel Tomáš). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 40.
Rozhodčí:
Turek Jiří, Nývlt Roman, Šiling Karel
Delegát: Šob Aleš

Slavia HK B: Moník Jan - Chalupa David (81. Dvořák Vladimír), Šimůnek Vít, Hajcman Jan, Mottl Matěj, Klicnar Marek, Kašpar Tomáš (77. Poláček Marek), Šedivý David, Hutla Marek, Mukařovský Jan (46. Václavíček Dominik), Šaněk Marek (46. Ročňák David)
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Baše David (77. Schejbal), Roubal, Čiháček, Rezek - Ježek, Havel Patrik (90. Holeček)
Krempa Milan, vedoucí mužstva Slavie HK B: V prvním domácím zápase jsme předvedli o mnoho lepší výkon než před týdnem v Javornici. V poli jsme byli aktivnější a fotbalovější, ale bohužel pro nás jsme nedokázali úspěšně dotáhnout několik nadějných příležitostí. Hráči hostů předvedli větší důraz v pokutovém území a třemi brankami ze standardních situací rozhodli zápas.
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM: Dnes rozhodl první poločas, ve kterém jsme byli brankově produktivnější než domácí. Ve druhém poločase po snížení na 1:2 jsme se nepoložili a v závěru třetí brankou, opět ze standardky, potvrdili zasloužené vítězství. Znovu děkujeme všem hráčům za příkladný přístup k utkání a fanoušky zveme na příští sobotu na zápas se sousedním Opočnem.